Sayfa 330/1004 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    13.80'e yaklaştığında müdahale geliyor Acep hangi paraylan yapıyorlar ?
    Milletin parası yakında banka fiziki doları almaya gidince yok diyecekler ��

2. Aralik toplantisi ya pas gececek ya da 100 indirip metne yazili olarak faiz indirim surecinin enflasyonist baski gecene kadar son buldugu, gerektiginde faiz arttiriminin olabilecegini anlatan bir ibare ekleyecekler diye dusunuyorum.

Reis cark etti. Satir arasini iyi okumak lazim. Faizler dusecek demedi bu kez. Dusuk faiz politikasina devam edecegiz dedi.

Su an icin -6 kusur olan reel faiz Ocakta -10 belki daha fazla olacak.

Ben boyle okuyorum. Ki en basindan beri faizin mecburen arttirilacagini savunuyorum.

Otomatik pilota alalı epey oldu.!!
    Satırarası ile işim yok.!!
    Dış macunu tüpünden, çoktan dışarı çıktı.!!
    Atı alan üsküdarı geçer.!!

Su akar yolunu bulur.!!

KRAL ÇIPLAK.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Aralik toplantisi ya pas gececek ya da 100 indirip metne yazili olarak faiz indirim surecinin enflasyonist baski gecene kadar son buldugu, gerektiginde faiz arttiriminin olabilecegini anlatan bir ibare ekleyecekler diye dusunuyorum.

Reis cark etti. Satir arasini iyi okumak lazim. Faizler dusecek demedi bu kez. Dusuk faiz politikasina devam edecegiz dedi.

Ben boyle okuyorum. Ki en basindan beri faizin mecburen arttirilacagini savunuyorum.
    Katar swap fiyatına gidecek...Gerisi bana göre hikaye ...Oyuncular her şeyin farkında .....

Kendime masallar

5.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Aralik toplantisi ya pas gececek ya da 100 indirip metne yazili olarak faiz indirim surecinin enflasyonist baski gecene kadar son buldugu, gerektiginde faiz arttiriminin olabilecegini anlatan bir ibare ekleyecekler diye dusunuyorum.

İyide o mecburiyet hasıl olduğunda biz ne durumda olacağız acep?

Forum sakinlerinden özür dileyerek,bundan uzun yıllar önce Romanya dan kadınlar kaşar peyniri satmaya gelirlermiş sınır il ve ilçelerimize, elbise giyerlermiş ve bazı kötü niyetli tiplerde bunları dikizlermiş,bir gün bu olayı anlatan abi;böyle gidersek bir gün bizde bu durumlara düşeriz ,ona göre bakının sağa-sola demiş,galiba sadece önümüze bakacağımız günler geldi.

6.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku

Bu saatten sonra faiz artışı filan kurtarır mı emin değilim.. faiz artışına ancak yüksek oktan geliyor artık.. yani uzun vadeli portföy bile çekemiyoruz.. öte yandan aug 2018, 2020 Kasım faiz artışları bir işe yaramadı.. peşinden hem kur daha da yükseldi hem de rezervler gitti..ayrıca dolarizasyon arttı..

Yüksek oktanı çekmek adına yeni bir faiz artışı beklemiyorum artık bu hükümetten..

DTH tarafında ise gerektiğinde caydırıcı önlemler görebiliriz artık..

7.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Milletin parası yakında banka fiziki doları almaya gidince yok diyecekler ��
    fiziki cekmek isteyene Tcmb'den sıra aldık biz sizi ararız derler artık

Reyis kaçta konuşacak, bilgi var mı?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 330/1004 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz