Onemli Gunler Banner
Sayfa 333/956 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433833 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by moral03 Yazıyı Oku
    Acilmadik bi orasi kalmisti o da acildiysa tamamdir artik
    ben diğer yerlerimde bi acı hissetledim acaba acıya alışmış olabilirmi yoksa bunlar çok profesyonel mi acep.

2. afyoncum canım cicim bak kafayı sıyırtırdın bize , saçmalıyorsak gene senden be kagıtçgım bu kadar haşırt da olmazki , bu gün eger son dakkaya kadar böyle kalırsan gene büyük başarı sayacagız hadi canım üzme bizi

3. Ah amca ah demekki prosyonellerin eline dusmusuz acitmadan isini goruyorlar isin garip tarafi zevk almiyoruz

Son günlerde endeks, ADANA ve bizim rezilin hareket şekli dikkatinizden kaçmıyordur.Endeks aşağı bizimkide aşağı giderken ADANA mutklaka yukarı gidiyor. Ama bizim rezil endeksdende daha fazla oranda düşmek zorunda sanki.Gerçekten bu rezilden umutlanmak için 2-3 sene beklemek lazım herhalde.73 yaşında parasının nerdeyse yarısını bu rezilde kaybeden bir yaşlı kişi olarak 2-3 sene daha bekleyebilirmiyim bilmiyorum ama torunlar inşallah semeresini görürler

SEvgili ACAİBAMCA sözümde duramamamın nedeni rezil kağıda ,SABANCIZADELERE VE SPEKLERİNE en azından küfredip deşarj olabilmek içindi.Ama isterseniz yine yazmayabilirim(şaka tabii) Sağlıkla kalın hepiniz.yILLK BAZDA %35 ZARARDAYIZ AN İTİBARİYLE

5.  Alıntı Originally Posted by waktanw Yazıyı Oku
    Son günlerde endeks, ADANA ve bizim rezilin hareket şekli dikkatinizden kaçmıyordur.Endeks aşağı bizimkide aşağı giderken ADANA mutklaka yukarı gidiyor. Ama bizim rezil endeksdende daha fazla oranda düşmek zorunda sanki.Gerçekten bu rezilden umutlanmak için 2-3 sene beklemek lazım herhalde.73 yaşında parasının nerdeyse yarısını bu rezilde kaybeden bir yaşlı kişi olarak 2-3 sene daha bekleyebilirmiyim bilmiyorum ama torunlar inşallah semeresini görürler

SEvgili ACAİBAMCA sözümde duramamamın nedeni rezil kağıda ,SABANCIZADELERE VE SPEKLERİNE en azından küfredip deşarj olabilmek içindi.Ama isterseniz yine yazmayabilirim(şaka tabii) Sağlıkla kalın hepiniz.
    sen çok yaşa. ben de tam onu söyleyecektim. c bugün aşağı inmeya başladı bizimkide çıkacak diyorum. ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    ben diğer yerlerimde bi acı hissetledim acaba acıya alışmış olabilirmi yoksa bunlar çok profesyonel mi acep.
    acaipamca bende beyaz ışıgı gördüm erdim kalp gözüm açıldı zannına kapılarak maliyet düşereyim diye biraz alım yapmıştım meger ışık diye gördügüm töv be tövbe yani aksakalı dede verdi gene bize ..

7.  Alıntı Originally Posted by waktanw Yazıyı Oku

SEvgili ACAİBAMCA sözümde duramamamın nedeni rezil kağıda ,SABANCIZADELERE VE SPEKLERİNE en azından küfredip deşarj olabilmek içindi.Ama isterseniz yine yazmayabilirim(şaka tabii) Sağlıkla kalın hepiniz.yILLK BAZDA %35 ZARARDAYIZ AN İTİBARİYLE
    waktanw abi inşallah zararlardan hep beraber kurtuluruz , sen de buranın ustatlarındansın bur da kal çok yaşa maksat muhabet olsun saglık olsun burdaki gır gır muhabet te da hıçbir yok onu söyleyim

8. arkadaşlar herkeze iyi hafta sonları herşey dilediginiz gibi olur inşallah ..

Sayfa 333/956 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •