Onemli Gunler Banner
Sayfa 34/975 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 265 - 272 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Salıncaktan düşen bir çocuk hiç küser mi parka?

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

2. Sabırla bekleriz zaman sıkıntım yok. Hedef fiyatıma gelmeden ne maliyet düşürürüm ne de küser satarım. Patron sen aşağı salarsan daha fazla ky dolar başedemezsin. Bence yavaş yavaş yolunu almaya bak... patrona tavsiyemdir.

3. Kağıdı patron toplamaz toplayıcılar toplar patron o karmaşık sistemle uğraşmaz toplayıcılara yaptırır. Toplayıcılar tam bu işlerin piridir. Onlar hepimizden iyi bilir ne zaman ne yapılacağını.

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

4.  Alıntı Originally Posted by Yamuk Prenses Yazıyı Oku
    Günaydın ne yapsak bugün ?
    Günaydın 24 ünde bu mesajı yazdıktan sonra aranızdan ayrılmıştım. Sevmediğim kötü bir formasyon var ve 0,85 gösteriyor dikkatli olun ben kenardan izliyorum. Dayım sen yine ağa bilir diyeceksin biliyorum. Ağaya selam

5. Bende aynı fikirdeyim hissede hacim kalmadı ben o kadar kötümser değilim 1.02 yi görebilir diye düşünüyorum ama ordan alırmıyım bu kadar kelepir hisse varken bakarız

hans Guest
    Bence 0,20 gösteriyor formasyon.. ters bayrak direği formasyonu olmasın sakın.. 0,85 fiyatını nereden çıkarıyorsunuz çok merak ediyorum.. kusura bakmayın ama şirketin temel göstergeleriyle en ufak alakası olmayan bu fiyatlamayı hangiveriye dayanarak ortaya atıyorsunuz? Yaptığınız yorum spekülasyon kokuyor

Alıntı Originally Posted by hans Yazıyı Oku
    Bence 0,20 gösteriyor formasyon.. ters bayrak direği formasyonu olmasın sakın.. 0,85 fiyatını nereden çıkarıyorsunuz çok merak ediyorum.. kusura bakmayın ama şirketin temel göstergeleriyle en ufak alakası olmayan bu fiyatlamayı hangiveriye dayanarak ortaya atıyorsunuz? Yaptığınız yorum spekülasyon kokuyor

boş ver sayın hans defter değeri 2 lıra olan hedefi 1 lıralara layık görüyor

defter değeri 0.84 kuruş olan milpaya 155 lerden gaz veriyor bazıları

hans Guest
     Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    boş ver sayın hans defter değeri 2 lıra olan hedefi 1 lıralara layık görüyor

defter değeri 0.84 kuruş olan milpaya 155 lerden gaz veriyor bazıları
    Aynen dayım.. Aynı tavırları bedellinin tamamlanması sürecinde de görmüştük.. o zamanda ısrarla 0,80 li fiyatlara geleceğinden bahsediyordu aynı arkadaşlar

Sayfa 34/975 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •