Sayfa 340/1001 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. Günaydınlar,

IJT ve YLC tarım fonları/Aktifbank, EUZ ve PAL döviz fonları/Burgan da var. Baktım MKK sicilimde hepsi görünüyor.

Bankaların iflası/ödeme güçlüğüne girmesi durumunda (özellikle aktif için son dönemde çıkan olumsuz haberler) bu fonlarımla ilgili ne gibi riskler olabilir?

Muhatabım ilgili yatırım şirketleri mi, yoksa aldığım/hesabımın olduğu bankalar mı olur?

Ödemede ne gibi zorluklar yaşanabilir?

2. Günaydınlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,025
     Alıntı Originally Posted by fanatik59 Yazıyı Oku
    Günaydınlar,

IJT ve YLC tarım fonları/Aktifbank, EUZ ve PAL döviz fonları/Burgan da var. Baktım MKK sicilimde hepsi görünüyor.

Bankaların iflası/ödeme güçlüğüne girmesi durumunda (özellikle aktif için son dönemde çıkan olumsuz haberler) bu fonlarımla ilgili ne gibi riskler olabilir?

Muhatabım ilgili yatırım şirketleri mi, yoksa aldığım/hesabımın olduğu bankalar mı olur?

Ödemede ne gibi zorluklar yaşanabilir?
    Soruyu gerekli başlığa sormuşsunuz. En doğru cevabı oradan alırsınız. Yine de burada sorduğunuza göre ben cevaplayayım.
    Sorduğunuz fonlar ,bankanın kendi fonu değil ise hiç bir riski yoktur. Sadece fon alır iken o bankayı kulanmışsınızdır.
    Ayrıca söylentilere bakmayın ,hiç bir bankanın batacağı filan yok.
    KONTROL EDİNCE
    IJT iş bankası
    YLC ata yatırım
    EUZ garanti
    PAL akbank gözüküyor. Rahat olun.

4.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Soruyu gerekli başlığa sormuşsunuz. En doğru cevabı oradan alırsınız. Yine de burada sorduğunuza göre ben cevaplayayım.
    Sorduğunuz fonlar ,bankanın kendi fonu değil ise hiç bir riski yoktur. Sadece fon alır iken o bankayı kulanmışsınızdır.
    Ayrıca söylentilere bakmayın ,hiç bir bankanın batacağı filan yok.
    Teşekkürler, bu başlık daha aktif olduğu için buraya da yazdım.
    Sağ olun beni yanıltmadınız.

5. Post

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Kazakistan'da haftada 4 gün çalışma seçeneği geliyor

Kazakistan'da Temmuz 2023'ten itibaren çalışanlar, haftada 5 gün yerine 4 gün çalışma seçeneğine sahip olacak.

Kazinform'un haberine göre, Çalışma Kanunu'nda yeni düzenlemeler yapıldı.

Buna göre, bu yıl temmuz ayından itibaren ülkede iş sözleşmelerinde tarafların onayı ile haftada 4 gün çalışmaya izin verilecek.

Ancak 4 gün çalışmayı tercih edenler 5 veya 6 günlük mesai saatlerini gelecek haftalarda dönüşümlü olarak yerine getirmek zorunda olacak.

Özel sektör ise 4 günlük çalışma seçeneğini kendi iş yönetmeliği çerçevesinde belirleyebilecek.

Genel izin günü pazar olarak kalacak.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

7. Bilgisayardan işbankasına girebiliyor musunuz?...

8.  Alıntı Originally Posted by mterkan Yazıyı Oku
    Bilgisayardan işbankasına girebiliyor musunuz?...
    Iscep'e giriş var. Pc den Isbank'a yok.

Sayfa 340/1001 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •