Onemli Gunler Banner
Sayfa 341/956 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

öZETLE 1 LOT AFYON =1 dolar(şu anda 4.50) diyeceğimiz saatler yakınlaştı (!)

2. iner misin? çıkar mısın? dolar burda durur mu? toplantıdan pozitif bir şey çıkar mı? inandırıcı değil. ytd

3. Ne güzel bir dünya endeks düşerken 2, 3 katı düş. Ama yükselişte hiç oralı olma. Adalet bunun neresinde.

4. iranla yapılacak yerel para birimi ile yapıyacak ticaretin sonuçları kim bilir nezaman ortaya çıkar. o zamana kadar ne çoraplar örmeye çalışacaklar. ytd

5. afyon sadece ekmegimizin peşindeyiz , ekmek yok size burda diyorsan çıkar gideriz zarar yüzde 30 40 olmuş farketmez git diyorsan gidecegim buralardan arkamada bakmadan yordun harbi bizi

6. hepsi hikaye , tıraşş bi halt yedikleri yok , doların düşmesini isteyende yok zaten dostlar alışverişte gözüksün toplansalar ne olur tarih vererek dolarmı düşer şu tarihe kadar şu olacak , ondan sonra şu ozaman otarihe kadar elinizde tutun anlamına gelmiyormu vırt cırt

Borsazedeler genellikle borsada batarken evlerinde pek bu konulara değinmezler.Bende onlardanım.Dolayısıyla dertleşecek bir yakınınızıda bulamıyorsunuz.Tek çare bu sayfa kalıyor.Gün içinde iyice azalttım tahtaya bakmayı.Burada yazılanlara göre havayı kokluyorum. hiçbir beklentisi olmayan bir kağıtta olmak çok kötü bir şeymiş.İyi geceler...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by waktanw Yazıyı Oku
    Borsazedeler genellikle borsada batarken evlerinde pek bu konulara değinmezler.Bende onlardanım.Dolayısıyla dertleşecek bir yakınınızıda bulamıyorsunuz.Tek çare bu sayfa kalıyor.Gün içinde iyice azalttım tahtaya bakmayı.Burada yazılanlara göre havayı kokluyorum. hiçbir beklentisi olmayan bir kağıtta olmak çok kötü bir şeymiş.İyi geceler...
    Zaten evdekilerin beddualarıyla bu hale
    Gelmedik mi? Hanımlarımız Annelerimiz
    Kaç kere şu borsadan çık demedilermi... hep onların kalbini istemeden kırdık. 9 lardan nerelere
    Geldik. Evdekiler haklıydı... şimdide cezamızı
    Çekiyoruz... biz çekiyoruzda evdekilerin hiç
    Günahı yoktu... allah sonumuzu hayretsin...
    Hayırlı ramazanlar...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Sayfa 341/956 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •