Onemli Gunler Banner
Sayfa 342/612 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Bence yol yakınken SASA al sen, burası SASA olduğunda 3 te lanet ettiğin hisseyi 12 lerden alır gelir burada bir güzel hisseyi övmeye başlarsın. Sende Tipik Türk Yatırımcılarından biri olursun işte ne güzel
     Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Bak şimdi etegindeki taşı döktün. Yani para babalarının almadığı hisseyi bizmi alalım. Aldık giren girdi,başka kapıya.Benden bir lot dahi işlemez artık. sasa olursa alırız.ytd
    F5321 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Emin olun,boş konuşsam bu kadar tepki almam,demekki bir veya birilerinin planı bozuluyor. mesajın bir kısmını kuşlu siteden veriyorlar.
    He he, kesin öyledir.
    Sevgili Realiter sende neyi farkettim biliyor musun? Eski haber başlıklarını hatırlar mısın? Hani "..... Şahısa Fetöcü diye dava açan savcının Fetöcü olduğu anlaşıldı, o Savcıya Fetöcü suçundan hapis cezası veren Hakimin gerçek Fetöcü olduğu anlaşıldı" Teşbihte hata olmaz ama nedense sen yazdıkça aklıma bu tür hikayeler geliyor

3. Ünsüz üstad adam hisseyi kötülüyor bir ara açık vermis polhoda ağırlığımı azalttım cüzi miktar var diye.şimdi bu adama duymak istemiyeceği şekilde konuşursanız çirkefleşir küfre başlar veya yazdıklarınızı sulandırmaya çalışır.korkusu bu çünkü bir anda bir haber vs...
     Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Elimden geldiğince buradan doğruları seslendirmeye devam edeceğim.kağıt gitmezse varsın gitmesin.ytd
    Bu msg dan sonra açık vermiş elimde polho cüzi miktarda kaldı ağırlığı azalttım diye ne yazmasını bekliyoruz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    Ben burada yeniyim. Sayın karadereli ile tanisikligimiz var. güvenirim kendisine. bir incele istersen dedi. inceledim kafams yattı ve 1.y yıldır tuttuğum bizimlerin bit kısmını satip buna geçtim. polhonun uzun vade için bugüne kadar koru performans göstermiş olmadı bazılarının kağıttan nefret etmesinin sebebi olabilir ans lütfen ne yatırımı vsr demeyin. Erol mizrahi 2018de boyanın 8 yıl icinde kendini finanse ddexek durumda olacagini soylemis. 240 milyonlik favoke ragmen kar etmemesi borcu azalttiklarinin bi göstergesi olabilir. recine yatırımının bu ay içinde bitmesi bekleniyordu. belki ilk haber bu olabilir. pendikle ilgili haber gelirse herhalde hisseye olumlu etki eder. Su an benim gördüğüm tek sıkıntı hellasin favokunun her ceyrek düşmesi. polho gecen yıl ilk 3 ayda karını 4e katlamıştı. Bu sene ilk çeyrekten itibaren karliligin düşük olmasi probleminden kurtulmasini umuyorum. kisaca bazıları neden insanların kafasını karıştırıyor anlamıyorum. madem beklentin yok imkbde makul fiyatlarda bi suru hisse var.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

5.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Ben burada yeniyim. Sayın karadereli ile tanisikligimiz var. güvenirim kendisine. bir incele istersen dedi. inceledim kafams yattı ve 1.y yıldır tuttuğum bizimlerin bit kısmını satip buna geçtim. polhonun uzun vade için bugüne kadar koru performans göstermiş olmadı bazılarının kağıttan nefret etmesinin sebebi olabilir ans lütfen ne yatırımı vsr demeyin. Erol mizrahi 2018de boyanın 8 yıl icinde kendini finanse ddexek durumda olacagini soylemis. 240 milyonlik favoke ragmen kar etmemesi borcu azalttiklarinin bi göstergesi olabilir. recine yatırımının bu ay içinde bitmesi bekleniyordu. belki ilk haber bu olabilir. pendikle ilgili haber gelirse herhalde hisseye olumlu etki eder. Su an benim gördüğüm tek sıkıntı hellasin favokunun her ceyrek düşmesi. polho gecen yıl ilk 3 ayda karını 4e katlamıştı. Bu sene ilk çeyrekten itibaren karliligin düşük olmasi probleminden kurtulmasini umuyorum. kisaca bazıları neden insanların kafasını karıştırıyor anlamıyorum. madem beklentin yok imkbde makul fiyatlarda bi suru hisse var.

Bir yere gitmezler bizleri kurtaracaklar

6.  Alıntı Originally Posted by Ünsüz Düşünür Yazıyı Oku
    Sevgili Realiter sende neyi farkettim biliyor musun? Eski haber başlıklarını hatırlar mısın? Hani "..... Şahısa Fetöcü diye dava açan savcının Fetöcü olduğu anlaşıldı, o Savcıya Fetöcü suçundan hapis cezası veren Hakimin gerçek Fetöcü olduğu anlaşıldı" Teşbihte hata olmaz ama nedense sen yazdıkça aklıma bu tür hikayeler geliyor

ünsüz hikaye yazmaya gerek yok. Adam fetöden kararname yemiş, onuda kuşlu
    sitede yazıyor. "hem kararname ,hem polho zedeyim" diye. sonra sildi,şimdi topluma karışmaya çalışıyor.forumlarda ıslık çalarak geziyor. Sen sıkıntı etme,biz at izini de tanırız.....ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

7.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Bahmet, Burda yeniyim diyorsun ama, maşallahhhh! cevaplar hazır gelmemişse, dersine iyi çalışmışsın. cevaplar derken yukardaki konu ile karışmasın Boya ve hellas konusu.
    Birde daha yeniyim derken. Bi fıkra geldi aklıma. Otlardan ayrık otu(sarmaşık gillerden) kendine bir yer aramaya çıkmış. kendince begendiği otların arasına bir yer bulup yerleşmiş. sonra serpilmeye saga sola sarılmaya başlayınca, daha önceki yerleşik otlar rahatsız olmaya başlamış. sarmaşık otu: diğer otlara sıkışan varsa başka yere gidebilir dememişmi. sizinki biraz öyle olmadımı.

8. İhtiyar olmanın iyi tarafı eskleri hatırlamaktır. Eskiden heryerde mafya vardı, simitçinin bile mafyası vardı.Şimdi devir değişti,terimler bile modernleşti.Şimdi çeteler var. Acaba polho da da varmıdır ki acaba....ytd

Sayfa 342/612 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •