Sayfa 348/1002 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1. Full dolardaysa demek ki

Sokak kürtajlarında sadece emekli maaşı alıp, yaşadığını zanneden milyonlarca bok fabrikası görüyorum.

Ulan, ne zaman çoluk çocuğunu alıp, bir ızgara salonunda karnınızı doyurdunuz, embesil herifler?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sokak kürtajlarında sadece emekli maaşı alıp, yaşadığını zanneden milyonlarca bok fabrikası görüyorum.

Ulan, ne zaman çoluk çocuğunu alıp, bir ızgara salonunda karnınızı doyurdunuz, embesil herifler?
    Dalga geçtikleri Arjantin'de parilla et restoranları tıka basa dolu. halk her akşam evde yemek yapmıyor restoranda parilla ve mendoza şarap keyfi yapıyor. Bir de Arjantinle bizi mi karşılaştırıyorsun demezler mi...

Hiç unutmam Buenos Aires'te eşyalı airbnb evini kiraladık, benim çocuk var doğal olarak evde sıcak yemek te yapıp yememiz gerekiyor evin sahibine "yahu senin evde niye tencere tava yok kardeşim" diye çattım kadın bana "burada kimse evde yemek yemez çıkın restonlarda yeyin" demez mi.. haklıymış halk restoranları tıka basa dolduruyordu. restoranlarda yer bulmak imkansızdı. Bir de dışarıda yemek daha ekonomikti

Hal böyleyken Ne Arjantini... Hızla Venezuelaya doğru...
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

4.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Dalga geçtikleri Arjantin'de parilla et restoranları tıka basa dolu. halk her akşam evde yemek yapmıyor restoranda parilla ve mendoza şarap keyfi yapıyor. Bir de Arjantinle bizi mi karşılaştırıyorsun demezler mi...
    Ne Arjantini Hızla Venezuelaya doğru...
    Şu yazıyı okuyan bir kesim vatandaş emin olun sadece şarap lafına takılır. Şaraplı yemek yiyeceğime evde aç otururum diyen de boşca çıkar. Anlatılanlardan anladığımız bu ülkede bu şekilde.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,939
    Rusya Devlet Başkanı Putin, Kuzey Akım 2 doğal gaz boru hattının faaliyete geçmesi için Almanya'nın onay vermesi halinde Rusya'nın Avrupa'ya bu boru hattı üzerinden gaz arzını artırabileceğini söyledi

Doğalgaz fiyatları arz sıkıntısı nedeniyle zirveye çıkmışken Almanya bu projeye neden onay vermiyor acaba?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,939
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Şu yazıyı okuyan bir kesim vatandaş emin olun sadece şarap lafına takılır. Şaraplı yemek yiyeceğime evde aç otururum diyen de boşca çıkar. Anlatılanlardan anladığımız bu ülkede bu şekilde.

Ayrıca etleri de onlar domuz etidir deyip kendince aşağlar. Bazen belediye otobüsüne biniyorum, milletin büyük çoğunluğunun açlıktan nefesleri kokuyor ama sorsan 1150 odalı sarayla övünür itibardan tasarruf olmaz der...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku

Ben de o nedenle rakı ızgara yazmadım, ızgara kısmı gider bu hayvanlarda, rakı kısmı kalır diye.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Ayrıca etleri de onlar domuz etidir deyip kendince aşağlar. Bazen belediye otobüsüne biniyorum, milletin büyük çoğunluğunun açlıktan nefesleri kokuyor ama sorsan 1150 odalı sarayla övünür itibardan tasarruf olmaz der...
    O embesili yatırıp sitseniz, Arjantinin Dünyanın önde gelen büyükbaş hayvan üreticilerinden biri olduğunu anlatamazsınız, 45 milyon nüfusu 50 milyon büyükbaş hayvanı var, Türkiyede ise 10 milyon büyükbaş hayvan var.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 348/1002 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •