Sayfa 35/134 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon
Arama sonucu : 1069 madde; 273 - 280 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    milletin aklıyla dalgamı geçiyorsunuz.yalınkayalar bir açıklama yaptılarmı
    fetoda yaptıysa çıkar birşeyleri paylaşırsın
    bist ve spk. Ile ne alaka
    çok güveniyorsan 50 kuruşa virman yapayım size bolca kazanırsın inşallah
    Bu şahıs Yakınmaların ya İngiltere'deki oğlu ya avukatı yada taa kendisi bu sahisi şikayet edin arkadaşlar bu şahıs mynette ortalığı yaygaraya verim hickimsenin sağlıklı paylaşım yapamamasina neden olan kişidir.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by AVRASYA Yazıyı Oku
    Bu şahıs Yakınmaların ya İngiltere'deki oğlu ya avukatı yada taa kendisi bu sahisi şikayet edin arkadaşlar bu şahıs mynette ortalığı yaygaraya verim hickimsenin sağlıklı paylaşım yapamamasina neden olan kişidir.

Yazım dumtakatek için dir.

Alıntı Originally Posted by AVRASYA Yazıyı Oku

Ben ettim daha once saldirip hakaret edip bize FETO keto demeye basladiginda. Gitti 2 haftaligina. Sahtekarlari savunanlari her zaman ederim. Ulkenin otoritesi cikmis 2004'te yaptigi islemlerden ceza vermis, 6 senelik bilancolar hikaye, sirketi hortumlamis demis, adam 11 ton altini alip kacmis, madenlerini satip aktarmis, bu da gelmis Yalinkayalarla birlikte hareket edelim, kotulemeyelim onlar bizden daha magdur, ortagiz diyor... Olur.

4. Paranızı nasıl geri alacaksınız?
    Benim düşünce mi beğenmiyorsanız siz bir öneri yazın?
    Öneriniz hukuki ve kanunlar çerçevesinde olsun ve yazmadan önce bir avukattan bilgi alin.
    Hiçbir öneri yazamazsınız.Amacınız çözüm yolu arayan hisse sahiplerine saldırmaktan ibaret.
    Vazgeçin bu işten.Kul hakkına saygı duyun.Papağan gibi ayni şeyleri tekrarlayarak algı yönetimi yapmayın artık
    Bütün hisse sahipleri neyin ne olduğunu biliyor zaten.
    Allah ihşallah sizi ıslah eder. Kişilere saldırmaktan vazgeçin de çözüm üretin.Saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Paranızı nasıl geri alacaksınız?
    Benim düşünce mi beğenmiyorsanız siz bir öneri yazın?
    Öneriniz hukuki ve kanunlar çerçevesinde olsun ve yazmadan önce bir avukattan bilgi alin.
    Hiçbir öneri yazamazsınız.Amacınız çözüm yolu arayan hisse sahiplerine saldırmaktan ibaret.
    Vazgeçin bu işten.Kul hakkına saygı duyun.Papağan gibi ayni şeyleri tekrarlayarak algı yönetimi yapmayın artık
    Bütün hisse sahipleri neyin ne olduğunu biliyor zaten.
    Allah ihşallah sizi ıslah eder. Kişilere saldırmaktan vazgeçin de çözüm üretin.Saygılar
    Kardeşim ben cumhurbaşkanından başbakana kadar yazdım. Ama ellerine ulaşmıyor cevapları ayak takımı veriyor. Borsadaki tüm üçkagıtlar SPK bilgisi dahilindedir. Ben hisse olarak Lio yağda Goldaşta, polylende Aracı kurum olarak Türkinwest te, Önder menkulde (vb gibi)Hep tokatlandım hep SPK ya yazdım ama alay eder gibi cevap veriyorlar. Hepsi yolunu bulmuş, garibana vurmuş. Bir finans uzmanı tv de anlatmıştı yıllar önce. Amerikada bir şirket yatırımcıyı zarara uğratacak üçkağıtlar yapmış ve çok vurgun yaptım diye sevinirken oranın SPK sı olan kurumdan bir müfettiş karşına dikilmiş. Sen halkı bu kadar dolandırdın örneğin 2 milyar dolar, şimdi cezasıyla birlikte 3 milyar dolar ödemez isen şirketine el konulacak demiş. Kanun o kadar kesinki bizim uyanık kuzu kuzu ödemiş parayı. Eee bunu gören başkası nasıl yapsın bizdeki numaraları. Ama bizde maaşlı iki memur besledinmi iş tamam. Mahkemeleri uzattırdınmı zaten yolunmuş milletin gücü tükenip vazgeçiyor. Anlayacağın ALLAHTAN BAŞKA KİMSEMİZ YOK. Saygılarımla

6. Kardeşim çok haklısın
    Ülkemiz de ne yazık ki hukuk olmuş guguk
    Bist daha yargı süreci tamamlanmadan Goldaşı alelacele borsadan atiyor. Yargitay mahkemelere yanlış yapiyorsunuz iflas karari veremezsiniz diyor. Yüce mahkemenin karari uygulanmiyor.
    İngiliz mahkemeleri yabanci bankaları haksiz buluyor.Altın hırsızlığı yoktur.Goldaşın ticari itibarına verdiğin zararları tazmin et diyor.
    İdareciler ya biz yanlış yaptık bizimde Goldaşın itubarıni iade edip borsaya almamız lazim yoksa bizde tazminat öderiz diyeceklerine hala işlem yapmıyor.
    Sayın kardeşim
    Mahkeme kararîyla Goldaşın aklanmasına rağmen hala bu forumda 11 ton altının çalındiğını iddia edenlerin kimlere hizmet ettiği ortada.
    Fetö bildiğiniz gibi ülkemizde birçok kurumlarda hakimiyet kurmuştu.Hatta az daha FB yi ele geçiriyordu.
    Hala Fetö operasyonları devam ediyor.
    Ben Fetönün siyasi ayağı ortaya çikarilınca Goldas üzerinde oynanan oyunlar ortaya çıkacağına ve Goldaşın borsaya döneceğine inanıyorum. Saygılarımla

Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    bu forumda 11 ton altının çalındiğını iddia edenlerin kimlere hizmet ettiği ortada.
    Acik acik yazsana suraya kimlere hizmet ettigimi. Cevirmeden.

8. bence burda boş işler ile uğraşacağınıza sosyal medyayı kullanarak sayın https://twitter.com/himmetkaradag yazın direk hedefe ulaşır

Sayfa 35/134 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •