Sayfa 351/818 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon
Arama sonucu : 6540 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    patron olmasa idi bu tahta buraya gelmezdi önce bunu kabul edin , yaptığı çıkış doğrudur maliyetiniz yukarda ise bunu anlayamazsınız çünkü psikolojiniz kabul etmez.Kuş sitesinde yazan elemanlar maliyeti düşük olduğundan geniş yazıyorlar oda bir psikoloji ama patrona bok atmayın olaya sadece SASA olarak bakmayın bu tahta ve hekts endekse 1000 puan etkisi oldu yani bu patronun üzeri bir harekettir.

geçen burada anlatmak istediğimiz buydu 2. ay brüt takası patronmu aldırdı .190 giderken sesini çıkarmayan spk 125 de brüt takas devam diyor biraz gözünüzü açın borsanın nasıl yönetildiğini görün..
    kolay gelsin
    FORMASYON AVCISI -53

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    [/B]

geçen burada anlatmak istediğimiz buydu 2. ay brüt takası patronmu aldırdı .190 giderken sesini çıkarmayan spk 125 de brüt takas devam diyor biraz gözünüzü açın borsanın nasıl yönetildiğini görün..
    kolay gelsin
    Dizginleyemeyecekler

3. Hissenin gözlerden uzak kalması, kıl kıl hareketler yapması ve uzun vade düşünmeyeni uzaklaştırmasından memnun olduğumu belirtmek isterim.

4.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Hissenin gözlerden uzak kalması, kıl kıl hareketler yapması ve uzun vade düşünmeyeni uzaklaştırmasından memnun olduğumu belirtmek isterim.
    Günaydın size katılıyorum ümit ederim tüm sasa yatırımcısını memnun edecek kazaç elde ederiz herkese sağlık ve bereketli kazançlar dilerim.

5. Taban açıyor

6. Patron bile dedi. Artık iş çakanziye kalmış.

Patron Bu nasıl oluyor anlamakta zorlanıyorum
    Yancılar Uyarın Bu adamı
    yatırım tavsıyesı degıldır

8. Ferdinin kabusu yine geldi.

3-4 gündür 120 bin takipcili bir eğitimci sasa bayrak flama çiziyordu. Bugün bir anda taban açtı.

130,40 üstü olmadan bür şey beklemek hatalı.

Şuan en önemli soru neden ikinci kez brüt getirildiği. Cevabı bende bulamadım.

Sayfa 351/818 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •