Sayfa 357/1001 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457857 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,849 - 2,856 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by ScourgeofGod01 Yazıyı Oku
    Fon almaya yeni başladım sizleri sürekli takip ediyorum yukarda dikkatimi şu çekti bir fonun tepe değere ulaştığına neye göre karar veriyorsunuz ? Hisse senedi yoğun olanlar belki normal piyasaya göre karar verdik diyelim ama değişken borçlanma derken bir dünya fon var .Cevaplarınız için teşekkür ederim şimdiden

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yorum yaptığımız hisse senedi yoğun fonlardır. Çünkü borsanın 120000 seviyelerinde olan değerleri görülmektedir. Bundan dolayı yorum yapmaktayız.tabii ki kimse ne olacağını bilemez bizimkisi varsayım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    1-2 gün düşüş olabilir, sonra girmek iyi olur. Mesela yarın ve Perşembe sabah düşüşle açılırsa girmek uygun olabilir. Yurtdışı 2 gündür düzeltme yapıyor, bist hep yükselişte.
    Üstat yarın artı açarsa şaşırma çünkü terste bırakıyorlar. Ben haftaya düşüş bekliyorum. Özellikle ay sonu pozisyon kapama olacak.

3.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Bu hafta 108 bin yaparsa endeks şaşırmayın terste bırakmayı sever
    Üstat yaparsa karımı alıp çıkarım. Çünkü belirli noktada kar cepte güzeldir.

4. Aslında yatırım tavsiyesi olarak düşünmedim sadece şunu merak ettim .Mesela hisse senetlerinde olsun emtia Forex piyasası olsun teknik analiz yapılabiliyor %100 değil ama bir fikir veriyor.Acaba fonda da böyle bir şey mi var diye merak edip sormuştum . Elbette burda kimse yatırım danışmanı değil burda gördükleri ile yatırım yapan insan elbet bir yerde zarar eder
     Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Burada yorum yaptığımız hisse senedi yoğun fonlardır. Çünkü borsanın 120000 seviyelerinde olan değerleri görülmektedir. Bundan dolayı yorum yapmaktayız.tabii ki kimse ne olacağını bilemez bizimkisi varsayım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by ScourgeofGod01 Yazıyı Oku
    Aslında yatırım tavsiyesi olarak düşünmedim sadece şunu merak ettim .Mesela hisse senetlerinde olsun emtia Forex piyasası olsun teknik analiz yapılabiliyor %100 değil ama bir fikir veriyor.Acaba fonda da böyle bir şey mi var diye merak edip sormuştum . Elbette burda kimse yatırım danışmanı değil burda gördükleri ile yatırım yapan insan elbet bir yerde zarar eder

Bu piyasa teknik ile yürümüyor su anlik..ilac dedikodusu cikar piyasalar +5 olur swap dedikodusu olur +2 acar ..sonra haber yalanlanir -2 yapar
    trump suriyeye savas acarim der brent +5 olur
    Su an sozlu mudahale ile yola devam..

6.  Alıntı Originally Posted by ScourgeofGod01 Yazıyı Oku
    Aslında yatırım tavsiyesi olarak düşünmedim sadece şunu merak ettim .Mesela hisse senetlerinde olsun emtia Forex piyasası olsun teknik analiz yapılabiliyor %100 değil ama bir fikir veriyor.Acaba fonda da böyle bir şey mi var diye merak edip sormuştum . Elbette burda kimse yatırım danışmanı değil burda gördükleri ile yatırım yapan insan elbet bir yerde zarar eder

Fon olayı kapalı kutu ne yaptıklarının bilmemiz mümkün değil geçmiş getirilerine bakıp fon yöneticisine güvenip alıyoruz. Bazen bu fonlar endejsle ters hareket de yapabiliyorlar. O yüzden ben riski dağıtıp farkı kurum fonlarından almayı tercih ediyorum. Eskiden Tcd fona çok güvenirdim değişken olarak sadece onu almıştım. %40 düşüşü görünce artık ona da güvenim kalmadı

7.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Bu piyasa teknik ile yürümüyor su anlik..ilac dedikodusu cikar piyasalar +5 olur swap dedikodusu olur +2 acar ..sonra haber yalanlanir -2 yapar
    trump suriyeye savas acarim der brent +5 olur
    Su an sozlu mudahale ile yola devam..
    Kesinlikle üstat ne olduğunu kimse kestiremiyor. Zaten belirli noktada risk alıyoruz.

8. - TCMB ve Katar MB arasında 17 Ağustos 2018'ta imzalanan swap anlaşması tadil edildi
    - Yapılan değişiklikle swap anlaşmasının tutarı 5 milyar ABD doları karşılığı Türk lirası ve Katar riyalinden 15 milyar ABD doları karşılığı Türk lirası ve Katar riyaline yükseltildi

Sayfa 357/1001 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457857 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •