Sayfa 360/1078 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460860 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 2,873 - 2,880 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Ben ümitvârım...

Şu abd ile işler ufaktan bir yolunu girsin sen o zaman gör. Şu anda "balık sırtı" formasyonu yaparak ilerliyoruz...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Boğazına kadar malda olan biri olarak bende ümütvar olmak istiyorum

Ama son dönemdeki global çalkantı beni fazlasıyla korkuttu, birde daha önceki kriz olan yıllara baktığımızda bu yılın ciddi benzerlikleri var gibi, ABD ile ilişkiler konusunda ben pek ümitli değilim açıkcası sadece zamana oynuyorlar, 99 kere söz verip tutmadılar 100 üncü kez yine gelip söz verdiler
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Boğazına kadar malda olan biri olarak bende ümütvar olmak istiyorum

Ama son dönemdeki global çalkantı beni fazlasıyla korkuttu, birde daha önceki kriz olan yıllara baktığımızda bu yılın ciddi benzerlikleri var gibi, ABD ile ilişkiler konusunda ben pek ümitli değilim açıkcası sadece zamana oynuyorlar, 99 kere söz verip tutmadılar 100 üncü kez yine gelip söz verdiler
    En kötü gibi görünen zamanda güzel günlerin başlangıcı geliyor olabilir...

abd, Türkye 'yi gözden çıkaramaz. Bu nedenle "ne koparırım" derdinde ama artık sözü geçmiyor, istediği gibi at oynatamıyor. O nedenle sıkıştılar. Elleri mahkum bir orta yol bulacaklar...

2008 krizine benzer durumlar ortaya çıkmaya başlıyor. Fakat bir de onun öncesi var. Şimdi o önceyi yaşıyoruz...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Grafikler ve Veriler Güncellenmiştir...

NOT: Tabloların güncellenmesi için sayfayı yenileyin...

4.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    En kötü gibi görünen zamanda güzel günlerin başlangıcı geliyor olabilir...

abd, Türkye 'yi gözden çıkaramaz. Bu nedenle "ne koparırım" derdinde ama artık sözü geçmiyor, istediği gibi at oynatamıyor. O nedenle sıkıştılar. Elleri mahkum bir orta yol bulacaklar...

2008 krizine benzer durumlar ortaya çıkmaya başlıyor. Fakat bir de onun öncesi var. Şimdi o önceyi yaşıyoruz...
    İnşallah bu kriz öncesi adam gibi bir kar edip kaçarım bu piyasadan ben mecburiyetten borsacı olmuş biriyim, 70 binlerde risk alarak girdiğim piyasadan yeterli karı almayı hak ettim ama alamadım

Neyse hakkımızda hayırlısı olsun
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    İnşallah bu kriz öncesi adam gibi bir kar edip kaçarım bu piyasadan ben mecburiyetten borsacı olmuş biriyim, 70 binlerde risk alarak girdiğim piyasadan yeterli karı almayı hak ettim ama alamadım

Neyse hakkımızda hayırlısı olsun
    Geçen gün de dediğim gibi:

- Aynı hissede yeterince sabredip bekleyen, er ya da geç fazlasıyla muradına erecektir...

Zamanında ben bir ara ADNAC iyi olacak demiştim. Hatta kendim de bayağı almıştım. Sonra ne hikmetse gitmedi...

Sonra düşündüm ve MRDIN da karar kıldım. Bunda da beklentim var ve inşaAllah gerçekleşecek. Fakat zaman alacaktır.

Oysa zamanında ADNAC 'dakileri de satmasaydım iyiymiş. İşte bu da bir örnek olmalı. Sabreden mutlaka kazanır...

6. Sayın T/A eline emeğine sağlık,iyi hafta sonları.
    Dost dediğin düştüğünde yanında olan değil,kalkman için el uzatandır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    ...
    Bu konularda her türlü yardımı kabul edebilirim...

Bu aşamaya gelmesinde emeği geçen başta @Don Kişot üstâd olmak üzere
    tüm dostlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim...

Lütfen bu akşam eksikler ve talepler üzerinde istişâre yapalım. Daha sonra geriye
    dönüp eklemeler yapmak zor olabiliyor...

...
    Üstadım,

İlkokulda aşı için iğneci geldikçe hep beni ileri iterlerdi. O gün bugündür
    öne çıkmaktan korkar oldum. Sık sık ismimi zikrederek lütfen beni hedef
    tahtasına çevirmeyin.

Sizin el emeğiniz, göz nurunuz sayesinde site isteyenin istediği bilgiyi
    bulabileceği hale geldi. Fakat o bilgiye erişmek için bile ilgili olmak gerekiyor.
    Arkadaşlar inceleyip araştırmıyor ihtiyaç duydukları bilgiye ulaşamıyorsa
    kabahat kendilerinindir.

Bizler sürekli müzmin muhalif rolündeyiz. Şahsen o kadar çok patırdandım ki
    birşey söylemeye de utanır, sıkılır oldum. Yine de aklımdan geçeni yazıya
    aktaracağım.

Grafikler üzerinde epey küçük olan harf ve rakamları okumakta zorlanıyorum.
    Bir de bu grafikler açılırken flaş, havai fişek misali patlayıp etrafa ışık saçıyor.
    Nöroloji uzmanı bu tür bir ışığa maruz kalacak olursan zaten arızalı olan beynin
    kısa devre yapar; tavşan gibi arabanın tamponuna kafa atarsın diyor. Harf/
    rakamları bir boy büyültme, spot ışıklarını da gün ışığına çevirme imkanı var
    mıdır?

Zahmetleriniz için teşekkür ederim. Mevlam sarf ettiğiniz emekleri boşa çıkarmasın.
    https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

8.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Geçen gün de dediğim gibi:

- Aynı hissede yeterince sabredip bekleyen, er ya da geç fazlasıyla muradına erecektir...

Zamanında ben bir ara ADNAC iyi olacak demiştim. Hatta kendim de bayağı almıştım. Sonra ne hikmetse gitmedi...

Sonra düşündüm ve MRDIN da karar kıldım. Bunda da beklentim var ve inşaAllah gerçekleşecek. Fakat zaman alacaktır.

Oysa zamanında ADNAC 'dakileri de satmasaydım iyiymiş. İşte bu da bir örnek olmalı. Sabreden mutlaka kazanır...

Bir ekleme hocam, bekleyip doğru zamanda satabilen, günü gelince gözünün yaşına bakmamak lazımmış

Hep dediğimiz gibi satmayınca zarar etmiş sayılmayız, aynı şekilde satmayınca kar etmişte olmuyoruz

Sayfa 360/1078 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460860 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •