Sayfa 364/586 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon
Arama sonucu : 4685 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Zarar yazması nedeni, yapılan (segment atlama için harcanan para) harcamamı, yoksa doluluk oranı veya iyi işletilmememi bilginiz varmı..
    Yapılan harcama ve yapılan harcama sonrası tanıtım yapılamadan geçirilmiş olan ilk sezon bence...ama kaliteliyseniz hiç sorun değil , en nihayet artıya döner...

Tozda kondurmayız yanii
     Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Yapılan harcama ve yapılan harcama sonrası tanıtım yapılamadan geçirilmiş olan ilk sezon bence...ama kaliteliyseniz hiç sorun değil , en nihayet artıya döner...
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

3.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Tozda kondurmayız yanii

Zaten bu şirketin kalitesinde bir sorun olduğunu düşünsem burada olmazdım, inşaat kalitesi, yönetimi, herşeyiyle ...
    Sıkıntı zaman zaman ve çoğu zaman hisse fiyatında

4. TÜİK konut satışları verisini açıkladı Şubat ayı için. Tamamı deprem ve sonrası içinde geçen bu ayda konut satışları ocak ayına göre çok az bir düşüş yaşamış bu zorlu sürece rağmen. Mart ayıyla beraber konut satışlarında ekstra bir artış olacaktır diye düşünüyorum...Konut tercihlerinin bile değiştiği bu ortamda konut yine en güvenilen yatırım aracı olacak gibi de duruyor...
    DİP NOT: Ruslar deprem meprem demeden almaya , süpürmeye tüm hızlarıyla devam etmekteler...

Aylık konut satış rakamlarını açıklamalı bence ozelliklede böyle belirsizlik ortamlarında belki sen biliyorsundur
    TÜİK konut satışları verisini açıkladı Şubat ayı için. Tamamı deprem ve sonrası içinde geçen bu ayda konut satışları ocak ayına göre çok az bir düşüş yaşamış bu zorlu sürece rağmen. Mart ayıyla beraber konut satışlarında ekstra bir artış olacaktır diye düşünüyorum...Konut tercihlerinin bile değiştiği bu ortamda konut yine en güvenilen yatırım aracı olacak gibi de duruyor...
    DİP NOT: Ruslar deprem meprem demeden almaya , süpürmeye tüm hızlarıyla devam etmekteler...
    nasip....

6.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Aylık konut satış rakamlarını açıklamalı bence ozelliklede böyle belirsizlik ortamlarında belki sen biliyorsundur

Hıııım o zaman ilk çeyrek bilanço yorumumuzu alalım pls..
    nasip....

8.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Hıııım o zaman ilk çeyrek bilanço yorumumuzu alalım pls..

Değerleme yapılacak mı yapılmayacak mı o önemli bilanço İçin ...Nisan başında bir yanıt verilebilir ...

Sayfa 364/586 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •