Sayfa 37/1000 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 289 - 296 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Edevlet uzerinden ikametini degistiren oldumu? Nihayetinde muhtarliga nufus mudurlugune gitmek zorunlumu? Yoksa biz ne dersek omu?
    Elektronik imza veya mobil imza varsa değişiklik yapabilirsiniz . Fakat adres degisikligi yapacağınız yerde hiç kimsenin kaydı olmamalı , şayet o adres de bir yakınınız varsa e-devletten yapamıyorsunuz mecburen nüfus müdürlüğüne gitmelisiniz .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    "Ferhat Tunç, Türkiye'yi terk ettiğini açıkladı."
    https://odatv.com/ferhat-tunc-ulkeyi...-05031948.html

Bir "Vur gerilla vur Kürdistanı kur"cunun daha soluğu tükenmiş..
    Bu ütopyaya Kadir de İnanır'dı onun da soluğu tükenecek..
    Hülyalar ayıBETTİ bi de.. Ve daha kimler, neler..

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Müşterisi olmadığınız bir bankaya kredi başvurusunda bulunsanız, tüm kişisel ve finansal bilgilerinizi emanet etseniz, kredi değerlendirmesi yapılsa, olumsuz sonuçlansa, sonra sistemin içinde tüm bilgileri gören bir personel bu bilgileri alıp , dışarıda " size kredi çıkaracağız " diye vaatlerde bulunan ne idüğü belirsiz kişilere menfaat karşılığı gizlice gönderse... Tüm o kişisel bilgileriniz olmayacak kişilerin eline geçse ..
    Alfabe tadında tabî.. Sağol, varol Rallici Başkan...

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Garanti amma hareketli ..
    Hmm..

Garanti Bankası 2018 net kârından kâr payı dağıtılmamasını genel kurulun onayına sunacak / Finansgundem

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Bıst-100 günü yüzde 0,44 düşüşle 103 bin 730 puandan tamamladı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Naber LA Ahmetg, Kaliforniya nası ?..
    Keçiören demek istedin sanırım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

http://www.hisse.net/topluluk/showth...73#post3229573

kapanışmetrede böyle tahmin bi daha zor bulunur

MGROS Konsolide 2018/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -835437000 Ana Ortaklık Payları: -835558000

Sayfa 37/1000 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •