Onemli Gunler Banner
Sayfa 371/684 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon
Arama sonucu : 5471 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by kurtboz Yazıyı Oku
    Herkes gider mersine,Berkocan gider tersine

TURKCELL T70 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Normal yön aşağı belli

2.  Alıntı Originally Posted by Mavi20 Yazıyı Oku
    Normal yön aşağı belli
    cok eminsin sok gecirmeyesin dikkat et...iyi sıcrıyorsun bakalim nereye kadar sıcrayacaksin...

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    cok eminsin sok gecirmeyesin dikkat et...iyi sıcrıyorsun bakalim nereye kadar sıcrayacaksin...
    Görünen köy kılavuz istemez. Berkosan da durumu belli. Bugün kapanış 181 kesin altı da olursa normal karşılamak gerekir....

4. Bekliyoruz asagidan biraz maliyet dusurelim.79 78 77 sıralı yazdik

5.  Alıntı Originally Posted by Mavi20 Yazıyı Oku
    Görünen köy kılavuz istemez. Berkosan da durumu belli. Bugün kapanış 181 kesin altı da olursa normal karşılamak gerekir....
    Ne dediysek o berkosan da 2 bekleyenler sadece hayal görüyor.....

6. Sayın mavi düşüş ne kadar sürer? Dip seviye nedir?biraz aydınlatırsanız sevinirim

7. Uzun bir süre önce bu siteye üye oldum ve şimdiye kadar hiçbir topiğe yazı yazmadım.Sadece yazılanları okur geçer giderim.Bu topikte ara sıra bazı iç karartıcı,karamsar ve yanıltıcı cümleler kurulduğunu okuyorum ve cümleler sinir uçlarıma dokunuyor.Eğer yatırımcı iseniz kağıdı alır kenara çekilir arasıra teknik veya temel bilgiler verir kağıdı izlemeye devam edersiniz.Bu yazılanları herkes okuyabiliyor.Kağıt almak isteyen veya elinde kağıt olan insanlar yazılanlardan olumlu veya olumsuz şekilde etkilenebilirler. Kağıt alıp bekleyenlerin veya almak isteyipte alamayanların vebalini kim üstlenecek? Tüm senetlerin topiklerinde aracı kurum veye patronun elemanları vardır.Bizleri yönlendirmeye çalışan bu tip elemanları ciddiye almaz teknik ve temelden mahrum kalmazsak ancak o zaman kazanabiliriz.Bol kazançlar.

8. bilançodan ses yok..

Sayfa 371/684 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •