Sayfa 372/394 İlkİlk ... 272322362370371372373374382 ... SonSon
Arama sonucu : 3150 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku

30-endekste ay başı satışlarında destek olarak çalışan yeşil destek 8750 civarı, oralara dayandık.. burdan tepkiye oynanabilir, yada kırılır varsayımıyla short açmak için güvenli yol aşağı kırdığını görmek

makası da izlemek lazım

2. Rosense bunları bilen kazanır mı! Yok yani kazanan varsa bilelim, yoksa ben de daha önce grafik ustasıydım, sonra spek amcanın grafiği örümcek ağı gibi kullandığını farkettim. Aslolan temel sağlamsa trend kraldır 😀 Endeks nereye hisse oraya hesabı…

3.  Alıntı Originally Posted by artukbey Yazıyı Oku
    Rosense bunları bilen kazanır mı! Yok yani kazanan varsa bilelim, yoksa ben de daha önce grafik ustasıydım, sonra spek amcanın grafiği örümcek ağı gibi kullandığını farkettim. Aslolan temel sağlamsa trend kraldır �� Endeks nereye hisse oraya hesabı…
    Faydalı olmadığına kanaat getirmişsin KRAL sensin

sana tavsiyem forum ve sosyal medyadan uzak dur kendi bildikleri sana yeterde artar boşuna vakit kaybı bari olmasın..

4. Bazı değerler vardır onlar tecrübelerini bizlere aktarmadan veda etmesini izin verilmemeli etiketi koyan değil bunun kitabını yazan para yaptı.

İnsanlar genellikle görmek istediklerini görür, duymak istediklerini duyarlar. Önyargılarınızdan sıyrılarak kişiler hakkında olumlu düşünürseniz, onlar üzerinde iyi bir etki bırakırsınız.

Hayattaki en büyük manevi tatmin ve başarı duygusu başkalarına yarar sağlamaktır. İnsanları anlamaya çalışın, onları anladıkça ve kendilerini geliştirmelerine yardım ettikçe iç huzurunuzu sağlayacaksınız.

Alıntı Originally Posted by ArcModerna Yazıyı Oku
    grafik son 3 senede bu şekilde cereyan etti.

covid dibi sonrası başlayan rezerv satışı ve kredi dağıtımı üzerine faizi negatife çekişin durumu..

şimdi neden VOB yapmamalısınız ?

1. burası 5.1 i olabilir.
    2. burası b olabilir.
    3.burası tüm 5 olabilir.
    4.burası 5.4 olabilir.
    5.burası grandsupercycle olabilir.
    6.burası grafikte seçilemeyecek kadar düşük bir rakam olarak kalabilir. tl nin değeri değiştirilmeye karar verilir ise.

kesinlikle vob yapmayın eğer hayatınıza önem veriyor iseniz..

grafikte her bir hanenin puan büyüklüğü aklınızın alamayacağı rakamlar..

covid dibi 4 değil 2 ise 5 tepesi 2020 ocak tepesi ise aklınızı alırlar..

4 mü 2 mi asla bilemezsiniz..

burası 5 mi 1 mi asla bilemezsiniz..

bu market GRANDSUPERCYCLE derecede kombine 5 liyi bitirmiş olabilir. aynı zamanda ise supercycle derecede 3 başlatmış da olabilir.
    hangisi olacağını bilemezsin..

neden ?

çünkü grafik TL üstteki sayımları Türkiye'de kimsede göremezsiniz.
    Burası 3 tepesi mi 5.3 u mu 5.4mu oluyor 3 tepesi mi 5 tepesi mi ?

Asla bilemezsiniz..

SEL der ki: mehmetkirsoy kardeşim 2019 sonrası orthodoksu bırak neo sunda bile adamakıllı itki olmayabilir patron.... hepsi error.. N/A.. corrective yukselmiş olabilir.. itki başlamamış bile olabilir ... hatta elliot ya da dalga diye birşey olmayabilir... ciddiyim dalgayla uğraşma iş değil
    AYRICA; Bear_Bull da aynı şekilde;tekniz analiz diye birşey yoktur diyen mehmet kırsoy'dan teknik analiz dersleri aldınız.

hemde elli ot sayımları ile ..

Sayfa 372/394 İlkİlk ... 272322362370371372373374382 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •