Sayfa 374/1004 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474874 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: Viop - XXX

ben 168450 aldim.ucuza aldim diye seviniyordum benden daha ucuza alanlar var alirlarsada almazlarsada kapatacam seans sonuna dogru veya uygun yerden pala beklenen tepkiyi vermiyor sabaha eksi gap map yapar bunun huyu suyu belli olmaz..
    almakla erken davrandik 167800 alirdik az daha zorlasam en diptende alirmisim o kadar usta olamadik

2. Başkan viop ticarethanesine atsana sen de malûm kaybolup gidiyor burda ..
    Birinin chat sayfası bir de çok kapışma oluyor malûm..
    Sana zahmet günlük bakışını atarsan sevinirim.. paralel giriyoruz senle metodlarimiz ortak çünkü
     Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    haftalık grafikte ralli işinin bittigi yataya veya düşüşe gececegine işaret etmeye başlamış..172 saglam dirençmiş demekki

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Başkan şimdi pc açıyorum kovalayalim senle gece seansını..
    ben 168450 aldim.ucuza aldim diye seviniyordum benden daha ucuza alanlar var alirlarsada almazlarsada kapatacam seans sonuna dogru veya uygun yerden pala beklenen tepkiyi vermiyor sabaha eksi gap map yapar bunun huyu suyu belli olmaz..
    almakla erken davrandik 167800 alirdik az daha zorlasam en diptende alirmisim o kadar usta olamadik
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

muhabbet olsun diye giriyorum suraya ticaret hane vs kimseye bir sey kanitlamak veya ongorude bulunmak degil niyetim arada can sikintisi yaziyorum boslukta...yazacak olsam twit atarim..

gece seansindan zarardayiz kapanista aldik pala verdi elimize dow dax medet umuyoruz acaba alirmiki diye..ben geceleri ons altina takiliyorum bisiler olmasada hacim yaratiyoruz iste

6.  Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    gece seansindan zarardayiz kapanista aldik pala verdi elimize dow dax medet umuyoruz acaba alirmiki diye..ben geceleri ons altina takiliyorum bisiler olmasada hacim yaratiyoruz iste
    kovalayacaksan berbaer kovalayalım diye dedim ..orada bir şey kanıtlma vs yok reklam da değil.
    mesaj sayısı az olunca uçup gitmiyor herşey ondan dedim.!!
    başkara rosense zülfü hoca karar anı vs orada yoksa burada caho cons gibilerine takılırsın.!!
    sonra grafika tıp durma diye ayar yersin benim gibi

7. benim sistem gece seansında 5 DK de al vermek üzere .!!stop taraklı çizgi

muhabbet olsun diye giriyorum suraya ticaret hane vs kimseye bir sey kanitlamak veya ongorude bulunmak degil niyetim arada can sikintisi yaziyorum boslukta...yazacak olsam twit atarim..
    Bende yazıyorumda ,sonra bakıyorum ortalık cahil sürüsü..
    Laf sokan, oradan nasıl aldın... falan lafları...

Birde bunlara laf yetiştir.. eskiden her gün yazardım.. Şimdi 2-3 günde bir..
    ona da gerek yok.. ya

Sayfa 374/1004 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •