Sayfa 376/1003 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by dalgacı;4282707
    [url=https://hizliresim.com/cSvr17
    [/url]

6.60 a geldi normalde buradan 6.35 lere gelmesi gerekir fakat vade sonu uzatma yaptırabilir mi.
    bu arada dow 22.600 ü geçmedikçe ayıları güçlendirir.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

2. İnşaat ulaşım ve turizm bileşenler büyük zarar görecek gibi ilaveten üretim bileşenleri elektrik ve doğalgazin su anki fiyata rağmen indirim olmayıp yanlız kalması da rekabet gücünü azaltır. Yapılacak şey belli üretimin yükünü hafifletmek şişman devleti zayıflatmak gereksiz yatırım ve harcamaları kısmak

3.  Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    Dow burdan kırmızı yakar mı. Yakar diyen çıksın ortaya. Bunlar hani ayı piyasasına girmişti. Short pozisyon açtığım için soruyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yakabılır 22400 ustu zor....
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bu faiz oranıyla kim para verir ki yaratabilecekler peki .

Yoktan var edemeyeceklerine göre ne yapacaklar .

Bu sene vergi geliri vs de olmayacak gibi duruyor

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    İşte bende bunu anlatmaya çalışıyorum vergi toplama oranları çok düşecek. turizim pert.

Bizi zor günler bekliyor.

5. Benim bildiğim Reis bunun faturasini kabinedeki bazı bakanlıklara keser ticaret milli eğitim sağlık tarım bakanlari gider damat da gitmesi gerek lakin emine hanım baskısı kurtarır

6.  Alıntı Originally Posted by dalgacı Yazıyı Oku

6.60 a geldi normalde buradan 6.35 lere gelmesi gerekir fakat vade sonu uzatma yaptırabilir mi.
    bu arada dow 22.600 ü geçmedikçe ayıları güçlendirir.
    Hocam eline sağlık. Nisan vadelisine tam kapanırken short açtım, bir rsi kontrolü yapabilirsin mi? Negatif uyumsuzluğu tamamlama ihtimali varmidir

7. Bigshort hakeme ağlanmaya devam ediyor yapma etme diye ben yapmadım Sercannnn yaptı diye ispiyonculuk dizboyu viop tarhinde ilk defa böyle bişey görüyoruz sayın seyirciler he he he

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Benim bildiğim Reis bunun faturasini kabinedeki bazı bakanlıklara keser ticaret milli eğitim sağlık tarım bakanlari gider damat da gitmesi gerek lakin emine hanım baskısı kurtarır
    Vallahi Reis bir Yiğitlik Gösterse Siz durun ben gidiyorum dese. Güzel olmazmı.

Sayfa 376/1003 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •