Sayfa 376/430 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

1.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    üstat merhaba, daha önce hizmet birleştirmesi yapanlar içinde tekrar bu incelemeler yapılıyor mu?
    ben hizmet birleştirmemi geçen senelerde yapmıştım. emeklilik işlemim 20 günde çözüldü. önceden birleştirme yapmak zamandan tasarruf sağlıyor.

2. Zam beklentiniz nedir? Tüm sene için %35 üstü enflaayona katkı sağlar

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

3. Hizmet birleştirme otomatik yapılıyor diye biliyorum. Ben yedek subaylık ve iş hayatıma ait bilgileri aynı ekranda görüyorum..

4. Amerikan sosyal güvenlik sistemi özeldir. Peki bu sistem ileride maaşları ödeyebilecek mi? HAYIR.

5. selamlar

e-devlet hizmet dökümünde en altta şöyle bir ibare var (*)4a ile belirtilen kayıtlarda sigortalı istirahat süresinde çalışmamıştır.

bende böyle birşey var mı diye baktım ki neredeyse toplamda 1.5 - 2 yıl öyle gözüken kayıtlar var,ama sigorta primi gün vs her şey tam gözüküyor.

neden olmuştur acaba bu

6.  Alıntı Originally Posted by Moothy Yazıyı Oku
    selamlar

e-devlet hizmet dökümünde en altta şöyle bir ibare var (*)4a ile belirtilen kayıtlarda sigortalı istirahat süresinde çalışmamıştır.

bende böyle birşey var mı diye baktım ki neredeyse toplamda 1.5 - 2 yıl öyle gözüken kayıtlar var,ama sigorta primi gün vs her şey tam gözüküyor.

neden olmuştur acaba bu
    istirahat kullanıp işe gitmediyseniz ama yine de şirket SGK'nızı yatırısa bu şekilde oluyor. istirahat kullanmadıysanız muhasebecinin hatası.... sizi etkilemez.

7. 12 Haziranda emeklilige basvurduk hala cevap yok

Off offf

8.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    12 Haziranda emeklilige basvurduk hala cevap yok

Off offf
    Benim de 6 Mart beklemede. Çok sayılmaz yani
    Son düzenleme : practer; 15-11-2023 saat: 13:24.

Sayfa 376/430 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •