Sayfa 379/1001 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nce, iller arasındaki adres bildirimi tescil işlemleri 27 Nisan'a kadar durduruldu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    https://unutulmazfilmler.pw/yenilmez-invictus.html

Keşke dünyada ki tüm liderler bu filmi izlese, birazcık Nelson Mandela'nın düşüncelerinden/bakış açısından feyz alsa.

Dünya çok daha yaşanır ve güzel bir yer olurdu.
    Ateist oldugu icin sevilen bir adam degildi

Dindarlar seviliyor uzun boylu olacaksin sesin gur cikacak babayigit olacaksin

https://whyevolutionistrue.wordpress...la-an-atheist/

Son 24 saat en çok vaka açıklayan ülkeler

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Son 24 saat en çok vaka açıklayan ülkeler
    Eyvah eyvah 6.

Böyle giderse pazartesi, salı gibi Iran ve Çin'i de altımıza alacağız sıralamada.

5.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Eyvah eyvah 6.

Böyle giderse pazartesi, salı gibi Iran ve Çin'i de altımıza alacağız sıralamada.
    80 milyonluk ülkedesin.1 kişi kaç kişiye bulaştırabiliyor.Eyvah eyvah diyerek bu feryat paniklendirmek neden.Kolay mı sanıyorsun bu virüsü engellemeyi.Elbet bir gün pik noktasını bulacak.Eyvah eyvah demekle virüs durmaz.Devlet elinden geleni yapıyor.Sen Amerika Avrupaya bak adamlar perişan şükretmek lazım her zaman.
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    80 milyonluk ülkedesin.1 kişi kaç kişiye bulaştırabiliyor.Eyvah eyvah diyerek bu feryat paniklendirmek neden.Kolay mı sanıyorsun bu virüsü engellemeyi.Elbet bir gün pik noktasını bulacak.Eyvah eyvah demekle virüs durmaz.Devlet elinden geleni yapıyor.Sen Amerika Avrupaya bak adamlar perişan şükretmek lazım her zaman.
    Eyvah eyvah 7.

Sen kimsin yav. Eyvah eyvah bir üzüntü ifadesidir. Gözünle oku yazıları gözünle.

ABD’de son 24 saatte 23265 yeni vaka tespit edilirken 2190 kişide hayatını kaybetti

8. Her sayfaya bir şükredici lazim.

Sayfa 379/1001 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •