Sayfa 388/492 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon
Arama sonucu : 3929 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Cogunlukla 1,7-2 civarı gördüm 3 olursa supriz olur bu çeyrek ama 4.çeyrek 5-6 olsa supriz olmaz. )

Dışarda olaylar buyumezse teknik olarak yarın çok güçlü bir boğa hareketinin başlangıcı olabilir.. Olmazsa biraz daha zaman kaybederiz..
    Negatif kapatmasına bakmamak lazım, hatta yarın da negatif olabilir ancak dün dediğim güçlü boğa hareketinin başlangıcı olacak teknik sinyali aylar sonra aldım nasıl bir oyun planı çizerler bilemiyorum ama genel yön yukarı diyebilirim.

2. Enflasyon muhasebesinde sirket nasil tepki verir . Tecrubeli arkadaslarn fikrini alabilirmiyiz ki buyuk.ihtimal bu son bilanco olack .

2023 yillik.bilanco.enflasyon muhasebesi ile geleck olabilir

3.  Alıntı Originally Posted by Montella Yazıyı Oku
    Enflasyon muhasebesinde sirket nasil tepki verir . Tecrubeli arkadaslarn fikrini alabilirmiyiz ki buyuk.ihtimal bu son bilanco olack .

2023 yillik.bilanco.enflasyon muhasebesi ile geleck olabilir
    Evet bu yıl 4. çeyrek yerine direkt 2023 için yıllık bilanço gelecek. Enflasyon muhasebesinde işin içine vergiler falanda girdiği için detaylı bilgim yok ancak bir yerde okumuştum içinde telekomun da olduğu bazı sektörlerin pozitif etkileneceği yönündeydi. Pozitif etkilenrn sektörler, yıllık bilançoda net karı beklentilerin çok üstünde açıklayabilir..

4. 2ç23 göre Mobil pazar payları:
    Tcell %36.9
    Vodafone %34.6
    TT mobil %28.5

Telekom mobil pazar payı, bu hali ile bile baya iyiymiş. Yeni bir isim altında markalaşsa biraz reklamla falan 30 ları rahat yakalar..

5.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    2ç23 göre Mobil pazar payları:
    Tcell %36.9
    Vodafone %34.6
    TT mobil %28.5

Telekom mobil pazar payı, bu hali ile bile baya iyiymiş. Yeni bir isim altında markalaşsa biraz reklamla falan 30 ları rahat yakalar..
    Abi niye risk alasın 50 ye yakın faiz var. Hisse 20 lira bir sene sonra 30 lira olsa neye yarar. Ki olmayacak.

6.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Abi niye risk alasın 50 ye yakın faiz var. Hisse 20 lira bir sene sonra 30 lira olsa neye yarar. Ki olmayacak.
    aynen 1 sene içinde 30 lira olmaz. ama 3 ay içinde olabilir )

7.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Hisse fiyatı demiyorum )) mobilde pazar payı %30 olur demek istedim.. Bu arada hisse fiyatı ha 30 ha 20 ha 10 benim için aynı... 30 ucuz , 20 çok ucuz, 10 beleş demek benim için)

8.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Hisse fiyatı demiyorum )) mobilde pazar payı %30 olur demek istedim.. Bu arada hisse fiyatı ha 30 ha 20 ha 10 benim için aynı... 30 ucuz , 20 çok ucuz, 10 beleş demek benim için)
    Ben yatırımcı değilim. Benim için tek gerçek fiyat hikayeler beni ilgilendirmiyor. Fiyati 10 yıldır düşen hissenin hikayesi kör çobanın hikayesi olur. Bir zar attık Araplara satılır mı diye gele geldi. Yatırımcı arkadaşlara bol kazançlar.

Sayfa 388/492 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •