Sayfa 389/1000 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489889 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    OBP fiyatını öğrenme şansımız var mı acaba ? Bugün alım talimatı verdim, kaçtan geldiğini merak ediyorum
    Sn.umutabi ve Sn.myfinans biliyor bu sorunun cevabını Ama yüksek bir getiri gelebilir yarın için içerdiği devlet tahvili nedeniyle. Bu durumda sizde yüksek fiyattan almış olacaksınız

2. Petrol, ons herşey tepetaklak aşağı gidiyor, bakalım yarın değişkenler ne yapacak.

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Petrol, ons herşey tepetaklak aşağı gidiyor, bakalım yarın değişkenler ne yapacak.
    TGE için alım fırsatımı diyorsunuz

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Petrol, ons herşey tepetaklak aşağı gidiyor, bakalım yarın değişkenler ne yapacak.
     Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bu güzel fon TL ile değerlendiği için tepe taklağın da TL bazında olması gerekir. Gördüğüm kadarıyla TL'de tepe taklak...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Sn.umutabi ve Sn.myfinans biliyor bu sorunun cevabını Ama yüksek bir getiri gelebilir yarın için içerdiği devlet tahvili nedeniyle. Bu durumda sizde yüksek fiyattan almış olacaksınız
    Sağlık olsun kismette ne varsa o olacak. Çok agresif bir fon değil bu da zaten. En son TCD yüksekten almıştım.

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Öyle görünüyor ama çok oynak bir fon.

7.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bu güzel fon TL ile değerlendiği için tepe taklağın da TL bazında olması gerekir. Gördüğüm kadarıyla TL'de tepe taklak...
    O zaman direkt kaynağından almak lazım içerisindeki ETF'leri o zamanda başka sorunlar ortaya çıkıyor tabi

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Öyle görünüyor ama çok oynak bir fon.
    İçerisindekiler oynak fon ne yapsın üstadım birde dolar giriyor işin içine çık çıkabilirsen

Sayfa 389/1000 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •