Sayfa 390/1001 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. varlık vergisi yakında gelir..onu bekliyorum

2.  Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    Aktifbank geçmiş olsun ama aktifbank'a özel düzenleme yapılırsa şaşırmam. Bu arada kurumsal yatırımcılar için finansman bonosu stopajı sıfır, yani fonlar etkilenmeyecek. Ama fonlar için de stopajı %15 yapabilirler bence.
    bononun tarihi gelmeden bi makas aldılar ozaman getiriden. tarihi vergiler gelmiş dolar vergisi ne artmış oyle düşününce doların 1 yıllık faizini alıyor devlet ilk elden sonrasında bir de vadelideyse oradan vergi

3.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    varlık vergisi yakında gelir..onu bekliyorum
    yok işte o olmaz zenginden bir şey alanını görmedim bizim coğrafyada. en son 5 milyonluk evi olan zenginden bile makas alamadılar.

4.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Bunlar daha başlangıç diye düşünüyorum, bayramdan sonra daha ağır vergiler göreceğiz. Bütçe tarihi açık verdi. İsisizlik rekor seviyede bu sene turizm geliri de yok.Şu an da hisse yoğun fonların vergisin sıfır. Bunlar için de bir şey düşünüyorlardır kesin.
    gelen turist koronasıyla gelir rusya ciddi yukselişte bir de bu aralar kendileri kankamız değil.

5.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    yok işte o olmaz zenginden bir şey alanını görmedim bizim coğrafyada. en son 5 milyonluk evi olan zenginden bile makas alamadılar.
    300-500k ya kadar mevduatları vergilendiriyoruz deseler zenginden almamış olmazlar mı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Hatirlatirim😀

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hazine bonosundqn alınan vergi eskiden kaçtı? Eskiden de %15 diye biliyorum. Yanılıyor muyum?
    0 dan 10 a çıktı ben 0 iken çok aldım h.bonosu.

Cuma günü aldığımız bonolar etkilenecekmi?

Sayfa 390/1001 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •