Onemli Gunler Banner
Sayfa 393/1001 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493893 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: Viop - XIV

Alıntı Originally Posted by goksen Yazıyı Oku
    Yaşları ilerlemiş insanlar, bu dünyada görüp göreceklerini tamamlamışlar. Bundan sonra ölsek de gam yemeyiz (belki de bir an önce cennete gideriz diye seviniyorlardır kimbilir....) modunda herhalde yaşlılarımız. Ama gençler, erkenden ölmek istemiyorlar, ciddiye alıyorlar.
    Yaşlıları apartman dairlerine tıktık. Hobileride yok. Tek keyifleri gezmek veya kahvede takılmaktı. Onuda ellerinden aldık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    italya'ya yardıma giden çinli ekipten bir doktor...arkasında lombardia falan yazıyor zaten...en sıkıntılı bölge idi italya'da virüs konusunda...

https://twitter.com/kamudanhaber/sta...31529504608256

3.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Yaşlıları apartman dairlerine tıktık. Hobileride yok. Tek keyifleri gezmek veya kahvede takılmaktı. Onuda ellerinden aldık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yerinde bir karar oldu , birkac hafta tikilsinlar yoksa attaya gidenlerin büyük cogunlugu yaşlılar oluyor çin de İtalya da gördük

.

4. Galiba ulke geneli yas kisitlamasi olmadan koruma tedbiri kapsaminda sokaga cikma yasagi gelecek.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Lokanta ve restaurantlarda sadece paket servisi yapılabilecek. Oturup yemek yassah

6. Şu anda tüm ülkeler bazında alınmış en mantıklı en doğru karar bu oldu bence

Ben ilk ciktiginda bunu düşünmüştüm

La bakıyorum Arjantin'de o gitmiş yaş 86 İtalya da şunlar gitmiş tamamina yakını yaşlı

Düşündüm bunları koruma altına almak lazım , ilk risk grubu bunlar

7.  Alıntı Originally Posted by firat yilmaz Yazıyı Oku
    Galiba ulke geneli yas kisitlamasi olmadan koruma tedbiri kapsaminda sokaga cikma yasagi gelecek.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yani isin varacagi yer orasi. Hava iyi olsa bari de balkona neyim cikabilsek.

8. Domuz gribi salgininda 65 yas uzeri rahatti galiba. Onlara bulasmiyordu sanirsam.

Sayfa 393/1001 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •