Sayfa 401/1002 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: Viop-XXXI

Elimde yüklü Tcell var..Yazın 14.5 maliyetle toplamıştım.. 2-3 al sat ile 12 maliyete getirdim..Ekrandan sildim..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Tavandan sasa şortlayacaktım. Akcay abini imkansız iddiasını görünce vazgeçtim.

Şaka şaka .

3. Bi tespit yapayım
    Çok sakat bi durum var vadeli sayfasında sürekli hisse konuşuluyor
    Hayırlar olsun inş

Bana mı öyle geliyor yoksa havacılık dışındaki hemen hemen tüm şirketler uçuk karlar mı açıklıyor? Salgın fırsata dönmüş çoğu şirket için sanki?

https://twitter.com/MatriksB

5.  Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Aynı düşüncedeyiz. 17.40 üzerine atarsa hareket hızlanır. Bim Tcell Koza grubu ile endeks yeni zirvelere taşınacak diye tahmin ediyorum. Kamu bankaları da gelen olumlu haberle arayı biraz kapatacaklar gibi görünüyor. Velhasıl 3 ay içinde yeni zirve göreceğimizi Tcell'in de bu yolculukta baş hisselerden olacağını düşünüyorum.

Ha bugün endeks kontratında hep şort kovaladım fırsat bulamadım o ayrı bir konu Jas'ın bahsettiği son küçük c dalgası ihtimali hep kafamda. O yüzden gönül rahatlığıyla longlayıp oturamıyorum.
    evet çizgi geçince alınıp 17.40 stoplu tutulabilir...

muhtemelen ptesi bu bilançoyla orayı gaplı geçer...

6.  Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    Bi tespit yapayım
    Çok sakat bi durum var vadeli sayfasında sürekli hisse konuşuluyor
    Hayırlar olsun inş
    hocam pay vadeliler de olduğu için gayet normal bir durum, sürekli endeks vadelisi konuşulması da abest olur, sonuçta paylarda da long short açılıyor

ABD Başkanı Joe Biden'ın, Rusya ve Çin'le ilgili vereceği sert mesajlar ortaya çıktı. Biden'ın mesajlarına göre, ABD'nin tutumunun bu iki ülkeye karşı sertleşeceği öngörülüyor.
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

8.  Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    hocam pay vadeliler de olduğu için gayet normal bir durum, sürekli endeks vadelisi konuşulması da abest olur, sonuçta paylarda da long short açılıyor
    Çok sakat bence

Dikkatimi çekti sasa kıl tüy yün

Sayfa 401/1002 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •