Sayfa 402/1366 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon
Arama sonucu : 10925 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: Hissenet Haftalık Hisse Yarışması 2

1.  Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    acil şifalar diliyorum sayın hayat2000, geçmiş olsun.

terliklerinizin hepsini yarışmacılara atmadınız umarım, terlikleri giymeyi unutmayın, sağlık önemli.

en yakın zamanda sağlık ve afiyet içerisinde aramızda görmek dileğiyle,

hayırlı geceler...
    Önemli bir şeyim yok Sn. Mühendis. Ilgi ve alakanıza teşekkür ederim.
    Elimde 38 numara dan 43 e kadar orjinal terliklerim var. Hak edene fırlatır atarim. Ama bugün elim gitmedi atamadım. Değerli üstat nasıl denk getirdi ise isabetli bir atış yapıp sonuncu olmayı başarmış. Kendisini üstüste birincilikleriyle tanırız.

Sevgililer saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by hayat2000 Yazıyı Oku
    Şu anda kaynamış zencefille limon karışımı içiyorum. Sabaha birşeyim kalmaz. Eksik olmayın arkadaşlar
    Gecmi olsun dostum acil sifalar dilerim, onca vitamin depoladiktan sonra amman firansiz turistle falan karsilasma...

3.  Alıntı Originally Posted by apache64d Yazıyı Oku
    Gecmi olsun dostum acil sifalar dilerim, onca vitamin depoladiktan sonra amman firansiz turistle falan karsilasma...
    Sağol sevgili Apaçi dost. Lulululululu savulun geliyom derim artık yarın. 😆

Hayat2000 kardeş geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin.....

Dereceye giren arkadaşlara tebrikler....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Tebrikler..

Syn hayat2000 , geçmiş olsun .Acil şifalar dilerim...

Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma…Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma…

Alıntı Originally Posted by apache64d Yazıyı Oku
    ne olur ki
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Tebrik ederim arkadaşlar
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

Alıntı Originally Posted by hayat2000 Yazıyı Oku
    Sevgili Cüneyt; hafif soğuk algınlığı var o da unutkanlık yapıyor. Pazar günü 3 hisse seçip yarışmaya katılacaktım lakin hiç de adetim olmayan bir şekilde akşamdan uyumuşum. Sabah kalkınca tahminlerimi yaparım diye düşündüm. Kalktığımda saat sabah 11'i geçmişti Fırça yemiyeyim diye sadece akşamları ortaya çıkıyorum Haftaya katılırım. Ancak yine de profilimi bir dürtün belli olmaz gene unutmayayım
    Geçmiş olsun...

Biraz meyve takviyesi yapın... Yeşil çay ve dinlenmece...
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

Sayfa 402/1366 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •