Onemli Gunler Banner
Sayfa 408/1002 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508908 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

Günaydın kafe

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Akaryakıt Fiyatlarında ÖTV Artışı Kaynaklı Zam

20/05/2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere;

Benzinde 55
    Motorinde 67
    LPG de 35 kuruş/litre

Pompa fiyatlarında yansıyacak şekilde zam gerçekleşmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Koronavirüs Bilim Kurulu saat 17.00’de toplanacak. Sonrasında saat 19.00’da Sağlık Bakanı Fahrettin Koca basın açıklaması yapacak.

Hazine ve Maliye Bakanlığı'nda Vergi Denetim Kurulu Başkanı Suat Sarıgül görevden alınarak, yerine Kamu İhale Kurulu Üyesi Necmi Keskinsoy atandı.

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ey Türk gençliği! Birinci vazifen; Türk İstiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

günaydın..

bu zevat hiç kendilerinden,lüks ve hiç bir zaman kendi başlarına ulaşamayacakları yaşamlarından zırnık kadar fedakarlık

etmediler şu ana kadar farkındaysanız..

hep vatandaştan beklendi ..metezori ( vergiler yolu ile) aldılar almayada devam ediyorlar.
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

8. Son 18 yılda 2 trilyon 269 milyar dolar vergi tahsilatı yapıldı.

https://www.sozcu.com.tr/2021/yazarl...pildi-6434752/

İbretlik bir köşe yazısı olmuş, hala bir kısım esnafa verecekleri destekleri ZAM YAPARAK halktan topluyorlar.

Her vatandaş verdiği verginin hesabını sorar ise bu israf ve yolsuzluk düzeni son bulur.

Yoksa seçkinler sefa içerisinde yüzmeye devam ederken, vergi veren biz emekçiler ise sefalet bataklığında debelenip dururuz.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Sayfa 408/1002 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508908 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •