Sayfa 41/292 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 2329 madde; 321 - 328 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    şirket sadece bedelli için başvuru yaptı kap'ta öyle yazıyor. bedelsiz verecek olsa bile spk'ya selam vermeden ne yapabilir tabi ki ona da başvuru gerekli... suyu bulandırmaktan başka bir şey değil bu konuşulanlar...ytd
    şirket sadece bedelli başvurusu yaptı onu biliyoruz. ancak spk şartlı onay verebiliyor. biz sadece o ihtimalden söz ettik. suyu bulandırmakla ilgisi yok yazdıklarımızın...

2.  Alıntı Originally Posted by hayta58 Yazıyı Oku
    şirket sadece bedelli başvurusu yaptı onu biliyoruz. ancak spk şartlı onay verebiliyor. biz sadece o ihtimalden söz ettik. suyu bulandırmakla ilgisi yok yazdıklarımızın...
    %200 bedellide %100 bedelsiz bu fiyatta veremez. Spkda hem bedelli hem bedelsiz şu oranlarda yapacaksın diyemez. Böyle usul yok. Ytd

3. bedelli hayırlı olsun

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    4,35 civarıda kara geçtim nihayet bedelli de onaylandı..hadi hayırlısı......
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

5.  Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    4,35 civarıda kara geçtim nihayet bedelli de onaylandı..hadi hayırlısı......
    sn.brokers yarından itibaren ne olur sizce geri gelir mi yoksa buralarda takılır mı ...

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
     Alıntı Originally Posted by hayta58 Yazıyı Oku
    sn.brokers yarından itibaren ne olur sizce geri gelir mi yoksa buralarda takılır mı ...
    şimdi buraya yazmak yanlış olur belki kimseyi etkilemek istemem benim için bölünme falan önemli değil yaklaşık bir senedir fiyata paralel topladım kendi gücüm miktarınca ve maliyeti 4,30 a çekmeyi başardım allah nasip ederse 4-5 sene daha elimde duracak ama illaki bir yorum istiyorsanız bölünmeye kadar hacimli olur...benim için öenmli olan vakıf yatrım ve diğer yandaş kurumların topladığı büyük mal bu mal bedelli ile çoğalacak asıl film o zaman başlar...ama bölünmeye kadar güzel olur diyelim
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255

8.  Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    şimdi buraya yazmak yanlış olur belki kimseyi etkilemek istemem benim için bölünme falan önemli değil yaklaşık bir senedir fiyata paralel topladım kendi gücüm miktarınca ve maliyeti 4,30 a çekmeyi başardım allah nasip ederse 4-5 sene daha elimde duracak ama illaki bir yorum istiyorsanız bölünmeye kadar hacimli olur...benim için öenmli olan vakıf yatrım ve diğer yandaş kurumların topladığı büyük mal bu mal bedelli ile çoğalacak asıl film o zaman başlar...ama bölünmeye kadar güzel olur diyelim
    bir sorum daha olacak cevaplarsanız sevinirim. bedelli paraları hesabımızda ne zaman hazır olmalı

Sayfa 41/292 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •