Sayfa 41/1004 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 321 - 328 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

1.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    sendika yöneticilerinin maaş cillop bi de yıllardır aynı tipler mafya gibi işçi memurun da sesi çıkmıyor onlardan kesilen paralarla adam süper lüx araca biniyo
    öhö öhö şimdi efenim;

Oturduk, konuştuk. Bir düzenleme yaptık. Benim yönetim kuruluyla maaşım aynıydı. Arkadaşlar ‘Başkanım, siz bizden daha çok çalışıyorsunuz' deyince benim maaşım biraz daha arttırıldı. Ben Kayseriliyim, tasarrufu iyi bilirim. Sendikamdan herhangi bir temsil gideri ya da benzeri bir harcamada bulunmam.

https://www.indyturk.com/node/80691/...300-bin-liraya

bak hele kampanya varmış adam akıllı kayserili şimdi git bak o paraya passat mı alsın ekonomin başına böyle adamlar lazım.

2. kim sıvazladı bu çapanoğlu nu 13,05

Sefalet Endeksi’nde Türkiye.!!!!
    https://www.politikyol.com/sefalet-e...gan-ekonomisi/
    Kendime masallar.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4. 3-4 puan faiz den yakınıp piyasanın içinden geçiniz vallahada bravo..
    pire için yorgan yakma değiminde bile büyük oynuyorsunuz.. büyük vizyon, stratejik derinlik..
    10 yıla kalmaz dünya çapında fakültelerde 'türkiye örneği' olarak okutulur.
    fıstıkçı era..

yok şirketler hedge etmişler de.. sorun değilmişte..
    hedge ürünü alan varsa satan da var..
    fatura kime kaçtı ? bulun cevabı, sıradaki gümbürtüye hazırlanalım..

Merkez Bankası'nda kritik istifa

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Piyasalar Genel Müdürü Doruk Küçüksaraç görevinden ayrıldı.

30/11/2021 13:45
    Kendime masallar.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Son bir haftada 12 milyar doları daha buharlaştırmışlar.!!!
    Kendime masallar.!!!

7. Ankara Belediyesi kuruluşu olan Seğmenler su damacanası 14 tl. idi. Bugün 16 tl. olmuş. Geçen porsiyonları küçültün diye bir tavsiye veren varmış, nette adresi bulamadım. Bilen varsa e-posta / tlf. felan yazsın da su masrafını düşürmek için önerilerini almak istiyorum.

Yakında bankaların döviz zorunlu karşılık oranlarını tekrar yükseltirlerse.!!!
    Hiç de süpriz olmaz.!!
    Kendime masallar.!!
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!

Sayfa 41/1004 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •