Sayfa 411/946 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511911 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Merkez bankası bu satış işlemlerini planlayarak yapıyordur diye düşünüyorum.. Öyle sabah sorular yüzünden haydi satış yapalım diyorlarsa vay halimize .. Aralık vadede bu kadar satış yapmasındaki amacını pek anlayamıyorum .. Bugün sabahki toplantı da uzun suredir bir merkez bankası başkanını ve politikalarını böyle eleştirdiklerini pek olmamıştır ki çoğunda da haklılar bana göre . Kısa süre önce metinden çıkardığın ek sıkılaştırma lafını yeniden gündeme getirmek ne bileyim bu çok mantıksız geliyor ama bir yandan da merkez bankası bu , bu kadar dikkatsiz , plansız olamazlar bildikleri bir şey vardır diyorum. Enteresan bir dönemdeyiz ne olacak bakalım .
    Sanki her isleri planlı da, bildikleri tek plan su;

"Saldim cayira, mevlam kayira."
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sanki her isleri planlı da, bildikleri tek plan su;

"Saldim cayira, mevlam kayira."
    İyi de benim evin yakınındaki bakkal bile saldım çayıra mevlam kayıra yapmıyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

çat 10 çat bir 10 daha galiba bunlarda para var taktigi uygulamaya çalısıyorlar aklı sıra anlasılan

Dunyada dolar bolluktan göbek atarken, paraları yedik!

Bunlar da "Kerameti kendilerinden menkul." zannettiler, olay bu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İyi de benim evin yakınındaki bakkal bile saldım çayıra mevlam kayıra yapmıyor
    O bakkal batar, bunlarin şeylerindemi Turkiyenin batması!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6. Damadın yöntemleri sizi iyice değiştirdi. İç güdülerinizi dinler hale geldiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Dolari faizle tutuyor demek cok komik cunku faiz enflasyonun yarisi

Dediginizde mantik hatasi var
    Çok Sayın AhmetG,bu söylediğinizi siz anlayabildiniz mi?

8.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    30 Nisan Salı 17:05 HAZİNE, TEMMUZ'DA 19,5 MİLYAR TL'LİK İÇ BORÇLANMA PLANLIYOR

30 Nisan Salı 17:04 HAZİNE, HAZİRAN'DA 11 MİLYAR TL'LİK İÇ BORÇLANMA PLANLIYOR

30 Nisan Salı 17:05 HAZİNE MAYIS'TA 18,8 MİLYAR TL'LİK İÇ BORÇLANMA PLANLIYOR
    Nasil olacak o is acaba. MB el mi atacak yoksa varlik fonundan satis, borclanma mi olacak. Cevirmesi gereken ic borc miktari bile bu 3 ayda daha fazla.

Sayfa 411/946 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •