Sayfa 411/1078 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511911 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Benim bilgisayarda bir sorun oluştu ve grafik ve yüklemelerini yapamıyorum. Öğleden beridir çözmeye uğraşıyorum...

.js dosya uzantısı için bir komut dosyası altyapısı yok

şeklinde .js uzantılı dosyaları Wsript.exe ile çalıştırırken hata mesajı alıyorum. Ya virüs bulaştı ya da ayarlar bozuldu.

Bu işten anlayan varsa veya anlayan tanıdığı varsa yardımcı olunursa sorunu daha kısa sürede çözebilirim...

Şimdiden teşekkürler...
    Abime wassuptan sordum ama herhalde müsait değil, açıp bakınca çözebileceği bir şeyse haber veririm ben anlamıyorum maalesef
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Eline sağlık...
    Rica ederim Sn. T/A ne demek
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Abime wassuptan sordum ama herhalde müsait değil, açıp bakınca çözebileceği bir şeyse haber veririm ben anlamıyorum maalesef
    Teşekkür ederim....

Birçok yol denedim olmadı. Virüs taraması yapıyorum 5 saat oldu halen devam ediyor. Ne zaman biter bilemiyorum...

İnşaAllah en kısa sürede hallolur...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,979
    Sorunla karşılaşmadan önce en son yaptığıniz işlemi kaldırmayı deneyin yada en son sağlıklı olarak calistiğini düşündüğünüz tarihe ait Windows u geri yüklemeyi deneyin.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Sorunla karşılaşmadan önce en son yaptığıniz işlemi kaldırmayı deneyin yada en son sağlıklı olarak calistiğini düşündüğünüz tarihe ait Windows u geri yüklemeyi deneyin.

Olmadı son çare öyle yapacağım.

Önemli şeyler yapmıştım ve yüklemiştim. Tekrar başa dönmek çok zaman kaybettirecek...

6. Hocam şimdi inşallah doğru anlamışımdır;

Bu sorun siz java dosyalarını kendi bilgisayarınızda işleme tabi tutarken oluyorsa explorer ayarlarından olurmuş, Java dosyalarının kullanımını engelle diye bir ayar varmış, siz hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz diye sordu abim,

Birde siteye yüklemede sorun varsa Hosting firması çözmesi lazım kendisi çözemez dedi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,979
    Abi c ye Depp freeze yüklemeyi dene istersen en azından bilgisayarın ın sistemi çokmez. Programlarını d ye yüklerin. Sorun olsa bile c den d ye kısa zamanda format atarsın. En azından sistem sağlıklı çalışır. Yedek kulaniyor musun abi

Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Hocam şimdi inşallah doğru anlamışımdır;

Bu sorun siz java dosyalarını kendi bilgisayarınızda işleme tabi tutarken oluyorsa explorer ayarlarından olurmuş, Java dosyalarının kullanımını engelle diye bir ayar varmış, siz hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz diye sordu abim,

Birde siteye yüklemede sorun varsa Hosting firması çözmesi lazım kendisi çözemez dedi
    O sorun tarayıcı ile ilgi olan. Bendeki ise doğrudan .js uzantılı dosyaları win10 'da çalıştırmak için.

İşleri kolaylaştırmak için günlük.js diye bir dosya yazıp masa üstüne koydum ve buna çift tık yapınca otomatik programlar çalışıp işlemlerimi sırasıyla yapıyordum. Bugün çalışmadı!

Virüs taraması bitince geçmişe döneceğim. Çok fazla vakit kaybetmek istemiyorum. Olan benim hafta sonu yaptığım çalışmalara olacak!!!

Sayfa 411/1078 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •