Sayfa 42/350 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 329 - 336 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1.  Alıntı Originally Posted by NUTCRACKER Yazıyı Oku
    veri saatlerindeki yogunluk donma vs. 2000 puan kaydık.
    Geçmiş olsun bugün baya ekstrem bir durum vardı.

Yukarıdaki sistem 5dklık 2007 den başlıyor ve vade geçişlerinde flat oluyor. İşlem sayısını düşüremedim. Sizce nasıl? Bunun üzerine çıkamadım 5 dklıkta henüz. İşlem sayısı düşünce getiride düşüyor Manuelden daha iyi olduğu kesin ama robota bağlamak için yeterli mi acaba çünkü üzerine çıkamadım

1dklıkta son 3 yılda daha iyi çalışan sistem var ama güvenemiyorum sonuçta 3 yıllık data. 2005 öncesi 1 dklık data hiç bir yerden bulamadım.

2. 3 aşağı 5 yukarı totalde 360 bın üretiyor kayma ve komısyon düşersek gaplerıde cıkmıssın gayet verimli bir sistem olmus bence.

10 yıllık anladıgım kadarıyla.

bence rahatlıkla baglanabılır sevıyede.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3.  Alıntı Originally Posted by cashhflow Yazıyı Oku

Yukarıdaki sistem 5dklık 2007 den başlıyor ve vade geçişlerinde flat oluyor. İşlem sayısını düşüremedim. Sizce nasıl? Bunun üzerine çıkamadım 5 dklıkta henüz. İşlem sayısı düşünce getiride düşüyor Manuelden daha iyi olduğu kesin ama robota bağlamak için yeterli mi acaba çünkü üzerine çıkamadım

1dklıkta son 3 yılda daha iyi çalışan sistem var ama güvenemiyorum sonuçta 3 yıllık data. 2005 öncesi 1 dklık data hiç bir yerden bulamadım.
    hocam bana kalirsa yillara gore dagilimi onemli sistemi uygulayabilmen icin. esit ya da yakin, her sene minimum x puani garanti edebiliyorsa rahatlikla kullan derim. yoksa bir sene 100 bin yapip diger sene 10 bin ise o sistemi uygulayabilmen cok zor.

bugun yalniz cok guzel optuler onu da ekleyim, ogle arasindaki cengaver sayesinde.
    bang bang you shot me down..

4.  Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    hocam bana kalirsa yillara gore dagilimi onemli sistemi uygulayabilmen icin. esit ya da yakin, her sene minimum x puani garanti edebiliyorsa rahatlikla kullan derim. yoksa bir sene 100 bin yapip diger sene 10 bin ise o sistemi uygulayabilmen cok zor.

bugun yalniz cok guzel optuler onu da ekleyim, ogle arasindaki cengaver sayesinde.
    Yıllık dağılım güzel bazı aylar başabaş onlar canımı sıktı, çok basit sistem evet ama benim elimden gelen budur

Twitterda dolaşan 1 dklık olağanüstü sistemlere güvenmiyorum, tahminimce bugün patladılar. Benim sistem kar yazdı :D

5. getirinin linear olması önemli tabi. unutmayalım
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

6. Üşenmedim kod yazdım. Sonuç çok hoşuma gitmedi. 20bin tl ile başla kaldıracı 5 tut dedim. Tabi gerçekte bakiyenin o kadar büyümesi imkansız.

Aylık işlem sonucu;

Yeni Microsoft Word Belgesi (3).docx - 29 KB

Puan olarak brüt grafik
    Son düzenleme : cashhflow; 25-07-2018 saat: 02:42.

7.  Alıntı Originally Posted by cashhflow Yazıyı Oku

Genel olarak arkadaşlara katılıyorum, yalnız farklı bir nokta dikkatimi çekti benim.

Ardışık zarar miktarı 7800 e göre max dd 11325 bence uyumsuz görünüyor, olamaz demiyorum. ama tahminim ilerde çok daha yüksek max dd ler görecektir. Biraz fitting şüphesi uyandırdı bende.

Birde aylık işlem sayısı ortalama 26 civarında gerçeğe bağladığın zaman getiri sapması yüksek olacaktır. Bence daha fazla işlemli sistemler daha güvenli.

Alıntı Originally Posted by NUTCRACKER Yazıyı Oku
    Genel olarak arkadaşlara katılıyorum, yalnız farklı bir nokta dikkatimi çekti benim.

Ardışık zarar miktarı 7800 e göre max dd 11325 bence uyumsuz görünüyor, olamaz demiyorum. ama tahminim ilerde çok daha yüksek max dd ler görecektir. Biraz fitting şüphesi uyandırdı bende.

Birde aylık işlem sayısı ortalama 26 civarında gerçeğe bağladığın zaman getiri sapması yüksek olacaktır. Bence daha fazla işlemli sistemler daha güvenli.
    daha fazla işlemlerde kayma sorununu nasıl cözüyorsunuz....
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

Sayfa 42/350 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •