Sayfa 421/1000 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: Mevduat Cafe

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    3 ay sonrasını soyle bana bide
    Yabancının ne dediğine bakmak lazım..faiz haftasında yabancılar raporlar yayınlayarak az çok belli eder düşüncesini..
    3 ay sonra yine bu seviyelerde faiz beklerim

Alıntı Originally Posted by aydinc Yazıyı Oku
    Yabancının ne dediğine bakmak lazım..faiz haftasında yabancılar raporlar yayınlayarak az çok belli eder düşüncesini..
    3 ay sonra yine bu seviyelerde faiz beklerim
    İngilziler bu sene sonu yuzde 45 bekliyordu martta

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    İngilziler bu sene sonu yuzde 45 bekliyordu martta
    Ecb ve Fed oyunu değiştirmeseydi mümkün derdim de bizde imamlar yurtdışınin olumlu olmasını nötr hale getiriyor
    O sebeple yılsonu beklentim 22-24 civarı

4. Son duruma göre önümüzdeki hafta 3 ay civarı bağlayanlar kazanacak.
    Dolar düşebilir.
    Çünkü hiçbir şey beklenildiği gibi gitmiyor.
    Hep ters köşe
    Moddys not düşürdüğündede gördük bunu

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Son duruma göre önümüzdeki hafta 3 ay civarı bağlayanlar kazanacak.
    Dolar düşebilir.
    Çünkü hiçbir şey beklenildiği gibi gitmiyor.
    Hep ters köşe
    Moddys not düşürdüğündede gördük bunu
    Viopta USD tüm şort pozlar TCMB de

6. TR resmi faiz 24 %
    son açıklanan ayarlanmış enflasyon %20 lere geldi ( Berbat Albayrak gerine gerine açıkladı....)
    düz kafa %20 yap tabelayı diyorlar.....
    Sıkıştığımızda Katar dan gelmiş olduğunu tahmin ettiğimiz milyar dolarcıklar > 6 TL bas aşağı burdan da kardayız, ama adamlar enayi değilki ...pro yatırımcı girişimci , diyorki hani bana....bir kaç özelleştirme, birkaç büyük proje ateşleriz çıkarırsınız karınızı....kanal ist. 3. hava alanı çevresi yapılandırma projeleri....
    Amerika ve Euro bölgesiyle asıl satranç Doğu akdeniz petrol yatakları, ve mülteci sorunları. S400 konusu belli bölgelerde ihtiyacımız olacak güvenliğimizin sigortası, belki vezir değil ama kıymetli bir taş. TR donanması ve Aselsan bu bataryaları fırkateynlerimize konuşlandırabilecek kapasitede, birkaç batarya da Hatay samandağ'a koydunmu savunma alanı Kıbrısın doğusunu kapatıyor.
    Benim görüşüm Masadaki mevzu ; 7 kız kardeş diyorki petrolü biz çıkarırız...kimse karışamaz, sen sadece rafineri kur petrolü işle. TR diyorki benim kıta sahanlığım istediğimi yapar çıkarırım, ve işlerim.
    Bu durum ve senaryo ile karşılaşan daha önce çok ülke oldu, Venezulla,Brezilya,Meksika,Libya,Nijerya.....durum ları belli
    Başkaldırabilenler de var ...İran,Rusya...onların durumları da belli sürekli ticari ambargo ve yaptırım altındalar.
    siz nediyorsunuz üstatlar...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Ilaclar buzdolabı kapağında +4 derecede 15-20 gun tazeligini korur..sonraki gunler etken maddenin tedavi edici özelliği kaybolur..
    Desenize evde atmam gereken tonla merhem vb var. Teşekkürler.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by Novartis Yazıyı Oku
    TR resmi faiz 24 %
    son açıklanan ayarlanmış enflasyon %20 lere geldi ( Berbat Albayrak gerine gerine açıkladı....)
    düz kafa %20 yap tabelayı diyorlar.....
    Sıkıştığımızda Katar dan gelmiş olduğunu tahmin ettiğimiz milyar dolarcıklar > 6 TL bas aşağı burdan da kardayız, ama adamlar enayi değilki ...pro yatırımcı girişimci , diyorki hani bana....bir kaç özelleştirme, birkaç büyük proje ateşleriz çıkarırsınız karınızı....kanal ist. 3. hava alanı çevresi yapılandırma projeleri....
    Amerika ve Euro bölgesiyle asıl satranç Doğu akdeniz petrol yatakları, ve mülteci sorunları. S400 konusu belli bölgelerde ihtiyacımız olacak güvenliğimizin sigortası, belki vezir değil ama kıymetli bir taş. TR donanması ve Aselsan bu bataryaları fırkateynlerimize konuşlandırabilecek kapasitede, birkaç batarya da Hatay samandağ'a koydunmu savunma alanı Kıbrısın doğusunu kapatıyor.
    Benim görüşüm Masadaki mevzu ; 7 kız kardeş diyorki petrolü biz çıkarırız...kimse karışamaz, sen sadece rafineri kur petrolü işle. TR diyorki benim kıta sahanlığım istediğimi yapar çıkarırım, ve işlerim.
    Bu durum ve senaryo ile karşılaşan daha önce çok ülke oldu, Venezulla,Brezilya,Meksika,Libya,Nijerya.....durum ları belli
    Başkaldırabilenler de var ...İran,Rusya...onların durumları da belli sürekli ticari ambargo ve yaptırım altındalar.
    siz nediyorsunuz üstatlar...
    Ben yine de Temmuzda çok abartacaklarını düşünmüyorum, 100bp bekliyorum. Piyasa şok olmasın isterler. Ama sonra Eylülde 300-500 olabilir duruma göre tek seferde.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 421/1000 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •