Sayfa 422/1002 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Dün buna benzer yaşadığım bir olayı uzun uzun yazmıştım ama sonra sakinleşmeden yazmanın yanlış olduğuna karar vererek 3 dk. beklemeyi müteakip sildim. Aslında çok pozitif insanım lakin tüm negatifler gelip beni buluyor.
    Okudum o yazıyı. O yüzden bunu paylaştım. Aslında sizinkini alıntılayacaktım ama bulamadım. Sonra farkettim sildiğinizi. Ben de zaman zaman patlama yapıp uzun uzun yazıyorum sonra diyorum ne gerek var boş ver...

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    100 bin nüfusa karşılık gelen vaka sayıları

Çok yüksek risk olarak görülen 4 il sırasıyla Bolu, Kars, Gümüşhane , Kütahya

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Bittirgitcoin: 31.669 (-12,13 %)

Tam destek noktasında

4. Yandaş kanallar ve bazı muhalif ekonomistler '' 14 haziranda yapılacak zirve de anlaşılacağını ( tavizlerin verildiğini ) dolayısıyla şey 8 lere kadar inebileceğini söylemeye başladılar. '' Ben de ne olur ne olmaz diye halen şey almıyorum. 8,31 e gelirse alırım yok 9,31 e giderse arkasından bakarım. Yatırım tavsiyesi değildir. Şimdilik 14 adet fon portföye attım.

5.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    US10Y

6. Cds : 393,80

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Endeksler arası acayip farklı görüntüler var, böyle bir durum daha önce hatırlamıyorum.

Bist-Sınaiye bakın, sanki üçgen çiziyor, tekrar yukarı bir 5 nci dalgaya kalkacak gibi. Bist Banka ürkütücü, daha da düşerse hep beraber patlarız gibi, bankacılık böyleyken sınai öyle nasıl oluyor anlamak mümkün değil, Varlık Fonu falan diyorlar..

Bist-30 sanki kompleks bir düzelmenin üçgen bir X dalgası gibi...öte yandan Bist Sınai şahlanırsa, Bist 30 da düzeltmesini bitirdi yeni 5 nci dalganın diyagonalinin ilk başlangıcı gibi...

Ben DXY ve US10Y yi bekliyorum...bunlar ne olacak böyle..kalkmalılar artık, yoksa, kalkmayacaklarsa, bu mevcut hikaye devam edecekse altın uçar...Galiba DJI ın hala gidecek yolu var, Bist de son bir 5 yapmaya niyetli bazı kağıtlar üzerinden, ama DXY, USDTRY hikayesi ucunda...

Dolar bazlı dediğiniz gibi hala aşağı gösteriyor...ama USDTRY mi artacak Bist mi düşecek muamma...Bir de dolar şahlanırsa abartılı, dolar bazında çok ucuz kaldık hikayesiyle yükselme durumu var..DXY ye yoğunlaştık bekliyoruz, bir tarafa kırılırız artık gibi..
    Sn Achiles,
    Aşağıda verdiğim takibimdeki FDow sayımının yaklaşık olarak gerçekleşmesi olasılığına karşı borsalar ve dxy ile ilgili düşünceleriniz nasıl şekillenir.
    Düşüncelerini yazarsanız çok sevinirim.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Ahmet Hakan

SOSYAL medyada bazı tipler var. Silahla fotoğraf çektirmeye bayılıyorlar. Daracık pantolon, üstten üç düğmesi açılmış gömlek, ucu sivri bir iskarpin ve silah. Tabanca, tüfek... Her türlü silah.

Ey vatandaş! Bu tiplerden sakın korkup çekinmeyin! Çünkü bu kişiler, fotoğraf çektirirlerken ellerine aldıkları silahı asla kullanmazlar.

Daha doğrusu kullanamazlar. Çünkü kullanacak olan göstermez.

https://www.hurriyet.com.tr/yazarlar...arsin-41826561

Adam bi dayak yedi, artık nasıl hangi metotla sıfırladılarsa ideolojik anlamda, ROK, Metiner, Küçük bile arada error veriyor ıskalıyor, bu hiç ıskalamıyor, hep en doğru yeri yalıyor.

Hafıza tazelemece;
    https://www.evrensel.net/haber/26180...-sonra-dovuldu

https://www.sozcu.com.tr/2015/gundem...dahafazlahaber

O döneme ait bazı replikler;

*Milletvekili Abdurrahim Boynukalın ........ortaya çıkan bir videosunda Ahmet Hakan ın Nişantaşı ndaki evinin önüne gitmeyi düşündüğünü söyleyip Bunlar dayak yememişler hiç. Bizim hatamız bunlara zamanında dayak atmamak oldu! demişti.

**Cem Küçük; Şizofreni hastaları gibi hala kendini Hürriyet in Türkiye yi yönettiği günlerde zannediyorsun. İstersek seni sinek gibi ezeriz. Bugüne kadar merhamet ettik de hala hayatta kalabiliyorsun!

***Metiner; Aydın Doğan kimi kandırıyor? Edep sınırlarını aşıyor. Haddini bilecek Aydın Doğan. Onun tırnaklarını da dişlerini de sökmesini biliriz. Haddini bilecek. (Aynı mevzularla alakalı konuda)

İş şu an çok daha ilginçleşti tabi, sıfırlamayı o dönem yapan S.P., şimdi karşı cenaha geçen S.P., ama nasıl sıfırladıysa, Hakan oraya beton dökmüş...

Yaw bunlara (silahla poz verenler) bakmayın bunlar bizim çocuklar diyemiyor da, kullanacak olan göstermez diyor, doğru da bir yandan kendisi açısından, gazetecilere hep sopayla yumrukla dalıyorlar, asıl onlara dikkat etmek lazım...

Gülsek mi ağlasak mı, ne yaşıyoruz yaw biz, hiç aklı selim, dürüst, ahlaklı, 'normal' adam kalmadı mı yahu..

Sayfa 422/1002 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •