Sayfa 427/1223 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527927 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1. konu dağılmasın

olay aynen şöyle gelişti adlı bir MASAL anlatayım sizlere

kırmızı başlıklı kız ile kurt un modifiye edilmiş hali

küçük yatırımcı , ( hükümeti destekleyeni yada muhalifi farketmez küçük yatırımcı küçük yatırımcıdır , besin kaynağıdır )

hükümetin ekonomiye bakışını biliyor idi

ve elbetteki kadroların da kim olursa olsun bu anlayışta olacağından da emindi

ve şundan da emindi ki piyasa denilen bilmem ne sürüsü bunu beğenmiyordu ve negatif tepki verecekti

dolayısıyla küçük yatırımcı endeks short dolar long eğilimindeydi

hatta bu eğilim olmaktan çıkmış direkt pozlara yansımaya başlamıştı

bunu gören ve adına piyasa denilen bilmem ne sürüsü bu konuya bir çözüm aradı hatta planını günler öncesinden de yapmıştı

öncelikle kendisine bir tiiiiviiiii lazımdı ki bu sorun değildi

orada zaten belli bariz net olan gerçeği şaibeli hale getirmek gerekiyordu

veeeeeee acabalar başladı

acaba o mu acaba bumu acaba şu mu acaba acaba acaba acaba

ardından acaba bu gelse ne olur , acaba şu gelse ne olur sayın konuk

acaba acaba acaba .....

tabi bu acabalar esnasında da piyasanın saf ayağına yataraktan fiyatı yükseltmesi gerekiyordu

yok yok biz iyi niyetliyiz canım herşey bizim istediğimiz gibi yani olması gerektiği gibi olacak ( bu çakalımsılarin genetiği böyleydi zaten londra dan gelen direktifleri olması gereken olarak algılarlardı ) modu ayaklarında fiyat yukarı sürüldü de sürüldü

veeeeee sonra

acaba mı lan diyen küçük yatırımcılar , çatlayıp patlayan pozlar

veeeee sonrası malum

oynayanlar

kırmızı başlıklı kız : güççük yatırımcı

kurt : piyasa

yardımcı oyuncu : hergün alüüüüüv londra diyen hamşolar

figüran: bozi ( ben bu masalı anlatırken bozide ötede beri de dolaşıp duruyordu )

2.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    doktordan hayvan bakanı oluyor da işletmeciden niye olmasın..?
    Orman bakanlığı bu işletmeci adamdan olamaz bi dünya orman Mühendisi varken ben doğru bulmuyorum

Diğer bakanlıklara bakmadım

Bi Süleyman soyluya baktım
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by alibey Yazıyı Oku
    Bardağın dolu kısmına bakarsak ''En azından yiğit bulut değil o sebeple biraz ümidim var''
    Alibeyle bir konuda uyuşcağımızı hiç tahmin etmezdim

4. iShares MSCI Turkey (TUR)
    NASDAQ
    30,070 -1,050 -3,37%
    09/07 - Kapanış. Döviz USD
    Kapanış Sonrası 29,700 -0,370 -1,230% 23:47:11 - Gerçek zamanlı Veriler

5. Dolar tl 4.7530 gördü

6. Hale TÜRK
    â€

@Hale_066
    Takip ediliyor @Hale_066 adlı kişi takip ediliyor
    Daha fazla Hale TÜRK Retweetledi: Hale TÜRK
    "LALE DEVRİ" bitti..."HALE DEVRİ" başladı...Bugün endeks 2000 puan yukarıdayken 100.442'de açtığım SHORT pozisyona bakın!!! ��Bunu böyle bir günde borsada yapabilmen için ya YÜREK yemiş olman gerek yada Hale TÜRK olman gerek...Show başlıyor...EMİN olun...#bist100

Hiç tereddütüm yok.Zerre şüphem yok.Bu bir inatlaşma değil.92.200'e doğru üzerine gelen malları dağıtıyor şimdide.103.300 üstünü görmüyorum.Hatta orayı bile çok görebileceğine inanmıyorum.Evet 90.000 düşeceğinide ben yazdım evet tepkiyi kaçırdık doğrudur ama biraz daha SABIR...��

Hiç tereddütüm yok.Zerre şüphem yok.Bu bir inatlaşma değil.92.200'e doğru üzerine gelen malları dağıtıyor şimdide.103.300 üstünü görmüyorum.Hatta orayı bile çok görebileceğine inanmıyorum.Evet 90.000 düşeceğinide ben yazdım evet tepkiyi kaçırdık doğrudur ama biraz daha SABIR...��

iki Haftadır takip ediyorum ara sıra yorum atarak takılıyordum ciddiye de aldım ne bileyim bugün böyle olacağını. sabah 99 binlerden başladım şorta son 100 binlerde fulledim düştükçe verdim cüzi kara son boşaltmada hepsini verdim kapanışta az bir miktar satım aldım yarın gap çok olursa o da yeter.Yalnız bugün baya bi terledim soğuk soğuk fullediğimde %15 gibi zaradaydım.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

7. Bozuk piyasada damadın açıklamalarını bekleyecez, iyi konuşursa piyasa rahatlar.

(Akp'nin hiçbir icraatını eleştirmeyen, hep öven) Şakşakçı sayısı az forumda. Eğer kaçırtmasanız çok faydalı olacaklar.

Ne zaman hep birlikte gelip şakşak yapmaya başlasalar, ciddi satış yapmak gerekiyor.

Birlikte şakşak yapmaları gerçek anlamda bir ters indikatör olur.

Ama sayıları az, gerçekleri yüzlerine vurarak kaçırtıyorsunuz..

yandaşları uzun yıllardır illüzyona kaptıran şey her gün aynı suratı her kanalda her saat görmek olmalı.

ülkede olan olayları sadece bir kişinin penceresinden gördüler, dinlediler..

ülkenin medyasının %90 ı aracılığı ile bu bir kişinin, recep erdoğanın, fikirleri ayrıca temcit pilavı gibi ısıtılıp servis edildi..

bakın, bu çok önemli bir şey. yıllardır her gün tek bir kişinin fikirlerini dinlemeye alıştırılmış ve bunların gerçek olduğunu zanneden bir kesim var.. bu durumun etkisi maliyetli oalcak halka..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 427/1223 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •