Sayfa 432/1003 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: Viop XXXVI

1.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    iki tane robot birbirine ladder yapıyor, biri algoritmasını diğerine kabul ettirmeye çalışıyor. Veya aynı robot, piyasada robot çalıştıran KY ağına düşsün diye sallıyor. Net bir yön yok, shortladık ama dalgasına, ladder dediğimiz de merdiven şeklinde genelde kendi malını içzerek fiyatı hareket ettirme, yani fiktif işlem.

Anlıyoruz ki sağlam bi reset geldi, işlem yapanlar işlem yapmaya çekiniyorlar şu an, ama APS de sürekli artıyor.

Çözen beri gelsin.
    Hafta sonu muhabbeti ,
    makinalar karşılıklı , şuanda al ver yaparak hacim yapıyorlar.
    16.30 dan sonra kimler oyunda kalacaksa onlar karar verecek kapanışa.

2.  Alıntı Originally Posted by SeNSinSen Yazıyı Oku
    ben 1 aydır ne yazıyorum dayı. bilemezsin. TEKNİK ANALİZ DİYE BİRŞEY YOK. bu markette nasıl teknik analiz yapacaksın. endeks döviz baz 1999 lu seviyelerde.. neyin analizi bu... tl mi yapacan döviz mi... bilemezsin dayi..
    Hocam kaç tane nickin var senin ?!!

3.  Alıntı Originally Posted by SeNSinSen Yazıyı Oku
    ben 1 aydır ne yazıyorum dayı. bilemezsin. TEKNİK ANALİZ DİYE BİRŞEY YOK. bu markette nasıl teknik analiz yapacaksın. endeks döviz baz 1999 lu seviyelerde.. neyin analizi bu... tl mi yapacan döviz mi... bilemezsin dayi..
    Dayi hangi para birimi ile trade ediyorsan o para birimi ile bakacaksin. Kisacasi tl bakacaksin. Sonra donersin alternatif yatirimlarini degerlersin. Dersinki hisse yerine dolar alsaydim altin alsaydim ev alsaydim araba alsaydim arsa alsaydim dersin. Vs.. hesabini yaparsin. Simdi borsanin reel anlamda buralara gelmesinin sebebi kim belli. Nominal olarak buralara gelmesinin sebebi kim o da belli. Trade ediyorsan nominal degerlere bak yatirim yapiyorsan reel degerlere bak. Yoksa trade ettigin parayida elinde alir bu iblisler

4.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Dayi hangi para birimi ile trade ediyorsan o para birimi ile bakacaksin. Kisacasi tl bakacaksin. Sonra donersin alternatif yatirimlarini degerlersin. Dersinki hisse yerine dolar alsaydim altin alsaydim ev alsaydim araba alsaydim arsa alsaydim dersin. Vs.. hesabini yaparsin. Simdi borsanin reel anlamda buralara gelmesinin sebebi kim belli. Nominal olarak buralara gelmesinin sebebi kim o da belli. Trade ediyorsan nominal degerlere bak yatirim yapiyorsan reel degerlere bak. Yoksa trade ettigin parayida elinde alir bu iblisler
    öyle birşey yok dayı. hiçbir zaman olmadı. adam gelip burası ucuz 1999 fiyatında diyip alırsa ne yapacaksın kendi parasına göre. burası kapalı ekonomi mi..

dayı bu işler iş değil teknik analiz saçmalıklarına göre lütfen vob yapmayın... hayatınız kayar.

5. Ulen yeter be sktr basıyorlar gene çıkıp geliyorsun..
     Alıntı Originally Posted by SeNSinSen Yazıyı Oku
    öyle birşey yok dayı. hiçbir zaman olmadı. adam gelip burası ucuz 1999 fiyatında diyip alırsa ne yapacaksın kendi parasına göre. burası kapalı ekonomi mi..

dayı bu işler iş değil teknik analiz saçmalıklarına göre lütfen vob yapmayın... hayatınız kayar.
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Ulen yeter be sktr basıyorlar gene çıkıp geliyorsun..

nasıl anlıyorsunuz ben anlamadım...

kim ki?

7. Memedabi
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    nasıl anlıyorsunuz ben anlamadım...

kim ki?

8. Usdt ye tekrar gömülmeye başladım..
    Hadi bakalım ver baba...
    Damat oğlan gelsin başa..
    Dolar 15 olsun..

Sayfa 432/1003 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •