Sayfa 433/1000 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    kuveyt türk denizbank ve vakıfbank satıyor bildiğim
    Sn bigmaster garanti ve iş bankasının internet sitelerini baya didikledim onlarda ben bulamadım,bence benim bankalardan gümüş satışı yok

Alıntı Originally Posted by RUZE Yazıyı Oku
    Bu fon yatırım fonu değil, borsa yatırım fonu. yıllık yönetim ücreti %0.47. Bistte anlık olarak alınıp satılır. Kardan %10 stopaj ödersiniz. Tahtayı bir iki gün izleyin, belki aradığınız budur.
    Bakayım hocam bilgi için teşekkürler,bu ara aklımı çok borsaya veremiyorum,pek gelecek görmediğimden,o nedenle bu yatırım enstrumanını bilmiyorum,araştırayım bir bakalım.Yalnız gümüş aldım ,altın aldım kar gelince sattım vergi olmaz ki,bu fon o açıdan aslında bizim alım mantığımıza direk uymaz.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
     Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Sn bigmaster garanti ve iş bankasının internet sitelerini baya didikledim onlarda ben bulamadım,bence benim bankalardan gümüş satışı yok
    hocam,kuvettürk 1 gramdan 100 grama kadar fiziki altın satıyor, gümüş satışıda var, fiziki veriyormu sormak lazım, ben gümüşün altından daha çok getiri sağlayacağnı düşünüyorum, şöyleki her ikiside 2011 yılından düştükleri yere yükselseler[çanaklarını tamamlasalar] gümüş 16 dan yanılmıyorsam 50 ye gider altın ise 1270 ten 1950.. buarada iş bankası 5 kilo altın alırsan fiziki teslim ediyomuş, biz çokkkk aşar

4.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    kuveyt türk denizbank ve vakıfbank satıyor bildiğim
    Bir girip dener misiniz? Tfkb izin vermiyor almama bugün defalarca yazdim. Acaba bddk dan bir talimat mi var
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    hocam,kuvettürk 1 gramdan 100 grama kadar fiziki altın satıyor, gümüş satışıda var, fiziki veriyormu sormak lazım, ben gümüşün altından daha çok getiri sağlayacağnı düşünüyorum, şöyleki her ikiside 2011 yılından düştükleri yere yükselseler[çanaklarını tamamlasalar] gümüş 16 dan yanılmıyorsam 50 ye gider altın ise 1270 ten 1950.. buarada iş bankası 5 kilo altın alırsan fiziki teslim ediyomuş, biz çokkkk aşar
    Fiziki değil de altın hesabı gibi gümüş hesabı açılabilen bir banka var mı acaba.Sizin dediğiniz olayı farkettim cidden gümüşün tepe noktası altına göre çok yüksekte ,bugünkü yüzde 3 artılı görünce hemen banka internet sitelerine ondan baktım.Ama işbankta ve garantide gümüş hesabı yok.

Yanılmıyorsunuz gümüşün tepesi 50.Şimdi 15 değeri.E baya marj var cidden )))))))

ilginç dow ve brent birlikte ralli yapıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Hatta bazı müfessirlere göre sevap olduğu da söyleniyor benim bildiğim,tabi o konu tartışmalı çok iddialı olamıyacağım ama bence sevap olma olasılığı daha çok hocam.Genel konsensüs o yönde)))))))))
    ben ciddiyim kuranda yazıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 433/1000 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •