Sayfa 433/1001 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: Viop-XX

1.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Sn.bulut ereglide stopun kaç acaba.
    Stoploss maliyete göre değişir , şuanda 5 kademe aşağısı , yukarda kapanışlarda stoplos da yukarı alarak oyun devam eder bende.

2. bugün bir şeye çok şaşırdım.....forumda cuma mübarek gün pala cuma günü artı kapatır diyen syn.. bozkurt hangi amaçla bugün şort oldu ilginç.... ..... forumda cuma muhabbetini bozkurt .... badem muhabbetini bulut bey çıkardı....syn. bulut dünyada zevk veren 3 şey vardır derdi bi abim.... 1 ) kumar .... oynarken wc n gelse eli göreyim der gitmezsin derdi... 2 ) boşalma anı...insan kendini kaybediyor 3 ) büyük tuvalet... oh be dünya varmış dersin ....bademlerde para bol kumar büyük zevk abi ......onlar iyi keşfett burayı..

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Çözmez olurmuyum, palanın sağ kolu o
    iki tüyo verse bi hisse söylese diye cirit atıyorum hiç pas vermiyor şu sıralar
    naptı acaba 129.300 maliyet 650 dene şortunu
    Bana göre şort değil bıgşort ta salladı ogun benim gördüğüm.

4. Kaynak nedir ??
     Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Fed in yarattığı balon panik olusturmak uzere abd de bu konuşuluyor
    Cokus gelebilir

5. Üsteki 05.06.2020 attığım graf sol taraftaki gibi yatay git geller yapıyor şimdilik.

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    badem indikatörü varmıs bulut abide, sende yoksa bulasma istersen
    Bu gün bulaştık artık yapacak birşey yok.
    Yarın ne olacak bakalım.

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bana göre şort değil bıgşort ta salladı ogun benim gördüğüm.
    Paragöz abi ironi yapmış gibi yazdı ama ağzından kacırdı bence gerçekten şort actı, ilerleyen günlerde tüylerim diken diken oluyor derse şaşırmam. Bigşort abi ise tam bir Boğa hemide has boğa, Sercannn abi gibi en hasından. şort aç kapa şeklinde işlem yapıyor ama lönkcülere çalışıyor DİE düşünüyorum
    Eskiden go go go go yapalım dediğimde tamam derdi, go go go go yapalım diyorum ben yapmam diyo, şır şır diyo ama ortada damla yok.
    ütülmek ayıp değil, kâr zarar kardeştir

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8. size bir tüyo vereyim ekgyo bankalarda hareket varsa harektli yoksa bankalarla birlikte hareket ediyor....pala akıllı ol yeter artık yav... piyasada para bollaştı... paranın evi bankalardır.... hangi şirket para kazansa parayı bankaya yatırır...bu kadar cebelleşmen yeter gına geldi millete.....

Sayfa 433/1001 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •