Sayfa 439/691 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon
Arama sonucu : 5522 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    pili bitti mi?
    Ne bekliyorsun bizim ülkenin sportif faaliyetlerinden key düzmekten başka dertleri yok

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ey şeref yoksunu adi spek, hisseyi alıyorum bir daha aldığım fiyatı göstermiyorsun aylarca bekliyorum. Ve sıkılıp satıyorum fazla zaman geçmeden sebepsiz bir şekilde 1.91 leri görüyorsun hadi gidiyor diyip takibe alıyorum acaba düşer mi diyorum az bekliyorum bu sefer hacim var düşmüyor gidiyor diyorum alış yazıyorum ve dakikasında zararı haneme yazıp aşağıya basıyorsun şimdi soruyorum adi spek bir ben mi kaldım. Dikmediğin bırak yakamı bir zararım kurtarayım

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : realist123; 12-02-2019 saat: 15:39.

3. cuma çıktı pazartesi hacim vardı ne oldu bitti gene. twiterddada yazan yazana oldu birkaç gün. şimdi gene sustular. üstelik hemen hepside ben bildim diyordu

4.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    cuma çıktı pazartesi hacim vardı ne oldu bitti gene. twiterddada yazan yazana oldu birkaç gün. şimdi gene sustular. üstelik hemen hepside ben bildim diyordu

Hisse fiyatı nerde olursa olsun arada böyle hareketlendirme yapıp dişliye takılanlanları öğütürler . Ben bile 1.85 maliyetlileri 1.90 dan vermedim çıkış başladı mı acaba diye .... Şimdi yine zarar'a geri döndük. Liderle arasındaki puanı 3 ' e indirirse belki o zaman BJK de bir hikaye , bir beklenti oluşur ... O zaman hisse kendini 2 lira üstüne atar diye düşünüyorum. Hisse şu an ucuz mu? Ucuz ama BJK de hikaye yok . Sanırım cumaya kadar yine 1.62-63-64 lere geri geleceğiz . Yani başladığımız yere. Bu hacimli harekette saman Alev'i olarak tarihe geçecek .
    Şeytan uyuyakaldı bir gün.Rüzgar sert esti.Üç tüy düştü şeytandan.Biri paraya yapıştı,diğeri mevkiye, öteki de ihtirasa.O günden sonra şeytan hiç bir iş yapmadı.

5. toplamaya çalışıyorlar, ben rahatım 2,5 altına mal yok bende kısa vadede ..düşersede alıma devam kademeli olarak muck spekcim

6.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    toplamaya çalışıyorlar, ben rahatım 2,5 altına mal yok bende kısa vadede ..düşersede alıma devam kademeli olarak muck spekcim
    umarım çıkar 1,91 görmüştü sanırım. 1,72 oldu. aşağıya verecekler mi bakalım daha.

7.  Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    Hisse fiyatı nerde olursa olsun arada böyle hareketlendirme yapıp dişliye takılanlanları öğütürler . Ben bile 1.85 maliyetlileri 1.90 dan vermedim çıkış başladı mı acaba diye .... Şimdi yine zarar'a geri döndük. Liderle arasındaki puanı 3 ' e indirirse belki o zaman BJK de bir hikaye , bir beklenti oluşur ... O zaman hisse kendini 2 lira üstüne atar diye düşünüyorum. Hisse şu an ucuz mu? Ucuz ama BJK de hikaye yok . Sanırım cumaya kadar yine 1.62-63-64 lere geri geleceğiz . Yani başladığımız yere. Bu hacimli harekette saman Alev'i olarak tarihe geçecek .
    aslında takım iyi oldu. 2.sezona iyi başladılar. kagawa da kalırsa seneye daha güzel olur. ş.güneş gidebilir diye habire yazılıyor. aslında gitmesini istemem şahsen. dönüp dönüp aynı adamları getiriyorlar. yeni isimler bulsun m.takım. f.terim, ş.güneş, mustafa denizliden başka adam yok sanki. yerli,daha genç hırslı bir isim bulsunlar.

8.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    aslında takım iyi oldu. 2.sezona iyi başladılar. kagawa da kalırsa seneye daha güzel olur. ş.güneş gidebilir diye habire yazılıyor. aslında gitmesini istemem şahsen. dönüp dönüp aynı adamları getiriyorlar. yeni isimler bulsun m.takım. f.terim, ş.güneş, mustafa denizliden başka adam yok sanki. yerli,daha genç hırslı bir isim bulsunlar.

Haklısın. Hafta sonu Malatya maçı var. Puan kaybı olursa potodan bir adım daha uzaklaşır. Hikaye kalmaz sanki .şenol gideceği veya Malatya maçı için de düşüyor olabilir . 1.69 dan dönmezsek 1.62 lere gideriz diyorum tahminince. Bekleyip görelim cumaya kadar.

Sayfa 439/691 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •