Sayfa 439/1005 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: Viop LVll

1. Ben ufaktan malları kucaklayayim. Eccuk eccuk ucundan ucundan. Pala gibin.

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Tüpden şaşmıycan dayu, karakemal abi bize bubi tuzağı kurdu bende onu suyuniçine çekiyorum, yabcak bişii yok bu işler büüüle
    62 55 cent arası maliyetlenme için uygun gozukuyor. Çok büyük hedeflerimiz yok. Belki ttkom gibi tepeyi yeniden zorlarsa diye belkide Tekfen gibi oboyu çalıştırır. Tekfen muaazzam bir teknik analiz dersi veriyor. Kırdığı boyun çizgisine pull back yaparmi onu takip ediyorum. Tekfen ve Petkim benim radara girdi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,738
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ayafısfıs
    Socar(ım)

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Tamam bozkuş .
    öyle şeyler söyleme .kızıyor

Ben da demem artık

Bileydim bu kadar kızdığını söylemezdim

4. Mehmet Mustafa Gürban
    @2727mmg2727
    Borsa da iki spekülatörün battığı konuşuluyor ve bu düşüşü onların kredi satışlarının getirdiği söylentiler arasında.

Ben ise Varlık Fonu’nu takip edeceğim,bakalım alış yapacak mı?

Alış yaparsa ne güzel dünya diyeceğiz!!

Spekülatörler sıkışınca,Varlık Fonu hisse alsın kurtarsın?!

Niye ki?
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

5.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Bulut ağabey Petkim benide gicikladi dolar bazlı bir falina bakarmisin müsait oldugunda

Azeriler olmasa en sevdiğim formasyon haftalık.
    yalnız dolar bazlı haftalık 0.63 altı kapatmamalı.
    çalışırsa illk etap 95 bandına hareket olabilir devamı 1.20 formasyon hedefi endeksle beraber.
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,738
    neyse bugünlük bu kadar geyik yeter ..
    Medwig damlarsa atar içeriye 10 gün gün yatarsınız

Ben 3 günle yırtarım avukatım kuvvetli

7. Papağan ve Maymun aynı uçakta gidiyormuş. Papağan uçakta gürültü patırtı hostese tacız vs abartmış. Maymun bakmış papağana bir şey olmuyor ceza verilmiyor o da başlamış papağan gibi gürültü patırtı hostese taciz. En sonunda bunları uçaktan atmışlar. Papağan maymuna sormuş. Sen uçmayı biliyon mu. Maymun yooo bilmiyorum demiş. Papağan oğlum uçmayı bilmiyorsan niye pustluk yapıyon demiş.

8.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    62 55 cent arası maliyetlenme için uygun gozukuyor. Çok büyük hedeflerimiz yok. Belki ttkom gibi tepeyi yeniden zorlarsa diye belkide Tekfen gibi oboyu çalıştırır. Tekfen muaazzam bir teknik analiz dersi veriyor. Kırdığı boyun çizgisine pull back yaparmi onu takip ediyorum. Tekfen ve Petkim benim radara girdi.
    karax abey tekfen 1 dolares petkim 1/2 dolares civarı uygundur benim çalı arkasında

Sayfa 439/1005 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •