Sayfa 441/1000 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541941 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. Umarım İMF ülkeye gelmez bankaların ve devletin sorumsuzca dagıttığı kredileri aklamak ve banları kurtarmak için kaynak bulmakta nedir.

Batan batsın kalan kalsın İMF den alınan dovizler ile yabancının ülkeden kaçması için gereken doviz temin edilecek umarım böyle hataya hükümet imza atmaz

2. Bizim kızın gelecek sene erken ödeme ortaokul 7.sınıf ödemesini yaptık dün...15800 den 19400 e çıktı

% 22.8 de ben hissettim acı acı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Bizim kızın gelecek sene erken ödeme ortaokul 7.sınıf ödemesini yaptık dün...15800 den 19400 e çıktı

% 22.8 de ben hissettim acı acı
    Okul paralarını hesabına yatırsanız, 25 yaşına geldiğinde hatırı sayılır bir sermayesi olur. İş falan aramaz...

4. Ne iyiki uc bes kurusluk dolar aldık arkadas , kazık caktı buralara ��

5.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Okul paralarını hesabına yatırsanız, 25 yaşına geldiğinde hatırı sayılır bir sermayesi olur. İş falan aramaz...
    Valla doğru...Hem ilerde bu ülkenin ne olacağı da belli değil...Yurtdışına gitse desteklerim...

6.  Alıntı Originally Posted by hayatgusel Yazıyı Oku
    Atilla yeşilada IMF gelecek herşey düzelecek en kötü bitti diyor. Dolarlar gelince dolar düşecek diyor sizce ımf doları düşürür mü

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    IMF ücretleri düşürüp, iş güvencesini kaldırır. IMF'nin istekleri:

* Ücret zamlarını enflasyonun altında yapın. Bunu Yeşilada'da savunuyordu. Ücret zamları, gerçekleşen enflasyona göre değil de, hedeflenen enflasyona göre yapılsın isteniyor.

* İşgücü piyasasındaki katılıkları giderin. Özel sektör için bu istek, kıdem tazminatı fonu kurulup işçi çıkartılmasını kolaylaştırmak anlamına geliyor. Kamu sektörü için de bir güzellik düşünürler mi, yaşayıp göreceğiz.

* Kamu harcamalarını kısın.

* Vergiyi tabana yayın. Taban derken neyi kasdediyorlar? Bakalım?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Valla doğru...Hem ilerde bu ülkenin ne olacağı da belli değil...Yurtdışına gitse desteklerim...
    Benim gibi iki çocuğunu özel okul ve üniversitelerde okutmuş (asgari 12 şer yıl) iki dil bilen çocukları evde oturan hesap bilir birisinin sözünü dinleyin...

8. Biz okula 25 den almistik

SM-J330F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 441/1000 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •