Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 441/1004 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541941 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: Viop XXXV

1.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    hahahah bunu hakikaten diyor musun?

en tepemizde diplomasız oturan var şimdi yazıp başımıza bela almıyalım.

mutlaka ingilizcesi vardır ama merkez başkanı olacak seviyedede değildir.
    Hakikaten yazmıyorum tabii ki ironi diyelim, yes no vardır bencede. Yazmayalım yada böyle yazalım diyelim bol kazançlar

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

2.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    hahahah bunu hakikaten diyor musun?

en tepemizde diplomasız oturan var şimdi yazıp başımıza bela almıyalım.

mutlaka ingilizcesi vardır ama merkez başkanı olacak seviyedede değildir.
    Ekonomi,para politikası ,bankacılık bilgisi yeterlide ingilizcesi kaldı. Her kuşu yedik havadaki leylek kaldı. Adam ilk başkan olduğu günlerde haberturke söyleşiye çıktığında iha diyordu siha diyordu. Bizimde kaderimizde böyle bir dönemde yasamak varmis.

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Yav ne kadar her oltaya atlıyorsunuz merkez bankasının yabancı dil olayı HİKAYE bakın sizi bu konuda konuşturmak için.
    Siz işe aldığınız kişinin CV sine bakmıyormusunuz
    Dünkü ortaya atılan bu hikayenin içinde ayrı hikaye var onu kaçırıyorsunuz esas kurtarma olayı ,
    RTE Ağustos ta enflasyon aşağı dönücek demişti , dönmedi yukarı gitti ,
    RTE yi merkez bankası yanıltmış olay bu ingilizce işi süsleme direk vurmamak için.
    Güzel analiz, bunların en iyi yaptığı konuyu saptırmak , başka yöne çekmek de diyebiliriz.
    Neyse, intihal de yok zaten.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

4.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Ekonomi,para politikası ,bankacılık bilgisi yeterlide ingilizcesi kaldı. Her kuşu yedik havadaki leylek kaldı. Adam ilk başkan olduğu günlerde haberturke söyleşiye çıktığında iha diyordu siha diyordu. Bizimde kaderimizde böyle bir dönemde yasamak varmis.
    savunma müsteşarı olmak varmış gönlünde demek ki

5. Bist100 flama desteğinden tepkisini yapıyor.

-------
    Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir.
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

6. Faiz düşmez başkan shoot..
    Güzel algı güzel manipülasyon..
    Her ne hikmetse yetkiyi milletin verdiği kardeşim gene suçsuz..
    Bu durumla merkez bankası başkanından daha fazla ilgilenmiş..
    Vay be..
    Sütten çıkmış AK kaşık
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    vay arkadaş daha neler duyucaz... ingilizce bilmeyen merkez başkanı...

Kulislerde konuşulan iddiaya göre bir yabancı ortaklı bankanın genel müdürü, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile kısa bir ayaküstü görüşme gerçekleştirme imkânı buldu. Bu görüşmede, bir süre önce banka hissedarlarının Türkiye�ye geldiğini ve başta Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) olmak üzere ekonomi yönetiminin önde gelen kuruluşlarının yetkilileriyle görüştüklerini Cumhurbaşkanı�na anlattı. Cumhurbaşkanı Erdoğan�ın Merkez Bankası Başkanı ile de görüşmeleri gerektiği sözü üzerine bunu yaptıklarını, Kavcıoğlu ile değil başkan yardımcılarıyla görüştüklerini belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kavcıoğlu�nun bu görüşmeye neden katılmadığını öğrenmek istedi ve yakın ekibinden Merkez Bankası Başkanı�nın İngilizcesinin yetersiz olduğu bilgisini aldı. İddiaya göre Cumhurbaşkanı aynı soruyu Kavcıoğlu�nun kendisine de sordu. Merkez Bankası Başkanı�nın pratik ve teknik İngilizcesinin yetersiz olduğu, bazı toplantılara tercüman ile katıldığı, bazı toplantılara ise katılmadığını öğrendi. Yine iddialara göre Kavcıoğlu Erdoğan�a bu bilgileri verirken Merkez Bankası eski Başkanları Murat Uysal ve Naci Ağbal�ın da aynı şekilde davrandığını kaydetti.
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hep kaldır daldır, nedir bu borsanın hali kağıt alamıyok.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

8. Haftalık trend kontrol edin hocam hisse bazlı.. yapacak birşey yok ilk defa bu kadar malsız kaldım
     Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Hep kaldır daldır, nedir bu borsanın hali kağıt alamıyok.
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 441/1004 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •