Sayfa 441/912 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon
Arama sonucu : 7289 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by kenan67 Yazıyı Oku
    kafama takılan soru
    Çemaş Döküm, Özışık İnşaat ve Enerji A.Ş.'nin halka arz çalışmasına
    bu aşamada son verilmesine karar verdi.
    Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler
    verildi:
    "17.11.2014 tarihinde yaptığımız özel durum açıklamasında bağlı
    ortaklığımız Özışık İnşaat ve Enerji A.Ş.'nin halka arz yoluyla BİST'e
    açılmak üzere 2015 yılı içinde yasal hazırlıklarını yaparak gerekli
    tüm işlemlerin ifası hususunda Özışık yönetimine görev verildiği
    açıklanmıştır. Yönetim Kurulumuz ülkemizin içinde bulunduğu iktisadi
    ve siyasi belirsizlikler nedeniyle halka arzın başarılı olamayacağını
    değerlendirerek, halka arz çalışmalarına bu aşamada son verilmesine
    karar vermiştir. "

peki yakında bu arz tekrar gündeme gelecek ise adam 25700000 lık 2,04 den hisse devretti özışıka neden tabiki bilançosunu sağlam göstermek için ben bunları düşünüyorum biriler yok şu olacak yok bu olacak diyor biraz mantıklı yazın ahkam kesmeyin
    Bunları Cumhurbaşkanı na şikeye edin ekonomik ve siyasi belirsizlik diyorlar bu bir suçtur

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by knox Yazıyı Oku
    İlla bir yerde tabanı bozacak ama bu sadece satma fırsatı verecek.

Tek şansımız ortalama düşürüp ,ufak tefek çıkışlarda satarak zararı azaltmak.
    Tabi bunu ben bilyorsam herkes biliyordur ki o yüzden bu ihtimalde yok hükmünde.

Alışmaya çalışıp unutmaktan başka çare yok.

Adamların elinde 7,5 milyon bloke mal var.
    bu operasyonla ettikleri karın yanında devede kulaktır bu mal nedeni ile zararları.

Bu mal birde brütün bttiği gün serbest kalacak.

Düşünsenize birden bire eklenen 7,5 milyon satılabilir lot.

Brütte yaşanacağını temenni ettiğimiz artışıda misliyle götürme potansiyel olan bir durum olacak.

Yazıp yazıp rahatlıyorum.Boş yazılar biliyorum.

Kusura bakmayın.paylaştıkça rahatlıyor insan.
    sayın knox o kadar lotu satmayı düşünmüyorlar hedefleri çok büyük bana gülmeyin ama 20-30 olabilir satmayı düşünmedği lot hesapda dursa ne olur bakın bu gün nibas toplamaya başladılar aslında 3 4 aydır topluyorlar cemaş brüt olunça nibas da harekete başladılar onada brüt gelinçe ıeyho peki neden? özışıkın bilançosunu ğüçlendiriyorlar diğer şirket kağıtlarını toplayarak halka arza hazırlık yapıyorlar

3.  Alıntı Originally Posted by çınar33 Yazıyı Oku
    Bunları Cumhurbaşkanı na şikeye edin ekonomik ve siyasi belirsizlik diyorlar bu bir suçtur

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    başka ne bekliyordun bu adamın siyasi tarafı belli borsa gündem o da aynı tarafdan bir tek SPK başka onlarda bu oyunun parçası oldular salaklar

4.  Alıntı Originally Posted by qwerre Yazıyı Oku
    bakıyorum da hala kağıdın çıkacağını düşünen var.Arkadaşlar yarin cozulebilir yukari cikar ama 1.5 in altinı nisanda gormesi cok yuksek.Almis olanlara ne desek bos ama almayi düşünenler paraniza yazik.Dedikodular da hos değil.Spk ya kizabilirsiniz ama uyaran da cok oldu kimse dinlemedi.internet yasaği olmasaydi bircok ky şimdi bu kağittaydi.Sirf araci kurumu aramamak için yuzlerce kişi alıs yapmadi.birde işin bu tarafı var.
    Yazdigin sacmaliktan odeye gitmez internet yasagi olmasaydi ky bu kadar magdur olmazdi

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by TeKSEN Yazıyı Oku
    Yazdigin sacmaliktan odeye gitmez internet yasagi olmasaydi ky bu kadar magdur olmazdi

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sen kendi acindan bakiyorsun.Ben de internet yasağı olmasaydi bende bu kağıdı al sat yapmıştim diyorum

6. geçmişdeki brüt takas uygulamalarına bakın düşmesine izin vermişler sonra altdan toplayarak daha yukarı taşımışlar buna mal boşlatma denmezha birde exante olayı var % 9,5 cemaş hissesi orada bizde sanıyoruz ki yabancı cemaş alıyor allah bilir rıza dayının hangi kardeşi adına kayıtlı

7. 2011 de böyle düşmedi yedire yedire ine çıka hatta millet düşüşte para kazandığı için düşerken girdi kagida

8.  Alıntı Originally Posted by asit Yazıyı Oku
    2011 de böyle düşmedi yedire yedire ine çıka hatta millet düşüşte para kazandığı için düşerken girdi kagida
    internet yasaği yoktu.Grafige bakarsaniz ayni sekilde duşuyor .bugun yada yarin gecici durursa ayni grafik

Sayfa 441/912 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •