Sayfa 442/612 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

iyi bir kâr açıklayacağı kesin beklentim 6 aylikta 305 milyon asıl dinamik pendik den pd sinin 2 katına yakın gelecek miktar ve bununla ne yapacağı olacak... tahtacı çok agresif biri bakalım ne yapacak...

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

2. Eski bir ortak ve Polisan sevdalısı olarak söylüyorum, 2 çeyrekte de iyi bir kâr geleceğine eminim. Yalnız Boya Kolunun hâlâ bilançoya yansıdığını sanarak (mevsimsel boya etkisinden medet uman) bazı kişiler var sanırım. Şunu iyice anlatalım; Polisan Boyanın Kârı, Zararı, Geliri vs. Her neyse 2017 den sonra hiçbir Konsolide Bilançoya dahil olmamıştır ve olmayacakta. O yüzden "Yaz geldi, çok boya satılmıştır, bilanço bu yüzden iyi gelecek" diyenleri sahneden aşağı indirin kuru kalabalık oluyor. Polisan da herşey mükemmel gidiyor lakin tek berbat gördüğüm Takas Durumu. Bir numara yoksa ve takas dağılımı gerçeği yansıtıyorsa hiç iç açıcı bir mesaj vermiyor

F5321 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Aslında boyadan su an için pek bir şey beklediğim yok yukarda da yazdım ama limandan ve özellikle depolamadan çok güzel bir gelir bekliyorum sayın unsuz dusunur.

Ayrıca Z ofisler konusunda bazı protokoller imzalanmıştı o konularda da olumlu gelişmeler olduğunu düşünüyorum.

Ben yaklaşık 1 yıldır buraya yazıyorum mutlak herkes okumuştur. Ben polho da gömlek değişimini hissediyorum. Özellikle gayrimenkulü iş kolundan çıkartıyorlar biz kendi işimizi yapacağız diyorlar. Onun için Manisa satıldı dil ovasindaki yer satıldı Z ofislerde başladı satılmaya yavaş yavaş. Ben gömlek değişimini görüyorum. O eski hantal yapısından çıkıyor Polisan. Hani derler ya "kartlari yeniden dağıtıyor" ve bu sefer elinde ana kartların yanına aslar (limanve depolama) papazlar (kimya ve boya) var. Şimdi ise sinek 2 linin birinden daha kurtulacağız onun yerine yerden bir as daha alacağız az sabır.

4. Senin için yazmadım sayın Temel Analizci. Senin boya karıyla ilgili birşey yazdığını okumadım yazdıysanda görmedim

5. Ha yok yok benim kendim için demedim zaten genel olarak bilgi amacı ile yazdım arkadaşlar geçen sene onu çok yapıyorlardı. Hatta biri "pandemi döneminde millet evde çok kaldı çok boya yapıldı işte Polisan karı 3-4 katı gelir" yazıyordu bir kaç kere onunla tartismistim demiştim sen polisani sadece boya firması mi saniyorsun millete böyle bir şeyi pazarliyorsun. Hatta bir keresinde Ertuğrul beyin bir konuşmasını dinledim orada diyordu ki "polisani sadece boya saniyorsaniz %60 yanildiniz " diyordu. Az bile söylemiş bence
    Son düzenleme : temel analizci; 10-07-2022 saat: 23:56.

6. Ayrıca Ertuğrul beyi görmedik duymadık bilmiyoruz demeyin malum biraz daha şirketten uzak takılıyor keyfine duskun bir o kadarda kaliteli biri

https://youtu.be/pLy9omMkN4k

7.  Alıntı Originally Posted by Ünsüz Düşünür Yazıyı Oku
    Eski bir ortak ve Polisan sevdalısı olarak söylüyorum, 2 çeyrekte de iyi bir kâr geleceğine eminim. Yalnız Boya Kolunun hâlâ bilançoya yansıdığını sanarak (mevsimsel boya etkisinden medet uman) bazı kişiler var sanırım. Şunu iyice anlatalım; Polisan Boyanın Kârı, Zararı, Geliri vs. Her neyse 2017 den sonra hiçbir Konsolide Bilançoya dahil olmamıştır ve olmayacakta. O yüzden "Yaz geldi, çok boya satılmıştır, bilanço bu yüzden iyi gelecek" diyenleri sahneden aşağı indirin kuru kalabalık oluyor. Polisan da herşey mükemmel gidiyor lakin tek berbat gördüğüm Takas Durumu. Bir numara yoksa ve takas dağılımı gerçeği yansıtıyorsa hiç iç açıcı bir mesaj vermiyor

Ben de boya olayından girmedim de fazla bilmediğim için soruyorum boya neden yansıtılmıyor? Gayrimenkul olarak değilde devamlılığı olan kimya pet depolama yükleme gelirleri beni cezbeden bu kalemlerdir.Hisse de uzun süre kalanlar için sıkıntılı bir süreç ama tunahan abinindi galiba geleceğin sasasi bana göre de olma yolunda sağlam sektörlerde ilerliyor hikaye olarak bana bu yetiyor kendimce. hissede duyguya yer olmamalı ama uzun vade için güzel şeyler vaad ediyor.Yatirim tavsiyesi değildir sadece düşünce istek ve arzularimdir.

8. Kolhis bey, konsolideye boya karları yansıtılıyor. Siz bakmayın ona buna. 131 milyonun 22 milyonu boyadan geliyor.

Sayfa 442/612 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •