Sayfa 446/997 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Geçen hafta buraya %18 faizle borç verdiğimi yazdığımda hiç ama hiç kimsenin ilgisini çekmemişti. Yani mevduatçılar dövize veya borsaya kaymış demektir.
    %18 mevzusunu biraz açarmısınız? Bono mu vadeli mi !

2. Merhaba,
    Odeabank temdit veya yeni giriş oran alan oldumu?

3.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Odeabank temdit veya yeni giriş oran alan oldumu?

% 13.90 verdi, temdit/yeni giris farketmiyormus, kabul etmedim "bedavaya para yok" dedim...

4.  Alıntı Originally Posted by bozkirkurdu Yazıyı Oku
    % 13.90 verdi, temdit/yeni giris farketmiyormus, kabul etmedim "bedavaya para yok" dedim...
    Nereye yatırdınız?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Alıntı Originally Posted by bozkirkurdu Yazıyı Oku
    Bu Odea da tuhaflıklar hat safhaya vardı bakalım bu işin altında böcek mi var sinek mi var göreceğiz. Bu oranla kim gider de Odea da Tl mevduatı yapar cidden merak ediyorum ?

6. Finansbank exclusive k. kartını alırsanız 2 ay hoşgeldin faizi veriyor bilginize.

%13-%14-%15'e varan TL
    %3.5-%4-%4.5'e varan USD

paraya göre muamele.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Biraz önce hesabı açtım. 2000 tl. boşta kalma işi doğru ama direkt söylemiyorlar. Kadına 3 defa sordum, her defasında konuyu değiştirdi. Peki ben şimdi paranın tümüne sterlin alacağım, kaçtan verecek hazineniz bir sorarmısın deyince ; 2000 tl. niz mutlaka hesapta kalması gerekiyor, bunun altına düşemiyorsunuz dedi. Bu arada döviz al-sat işini beceremiyorlar. Çok yavaşlar. İnternetten alıp- satmak daha pratik, hem de stres yok.
    Şekerbank vadeli Gece Gündüz hesapta tüm bakiyenize %14,25 gecelik faiz işliyor. Faiz işlemeyen, boşta kalan tutar yok. Hesap açıldığı günden itibaren 90 günlük %14,25 faiz kampanyası hemen başlıyor. Şubeden döviz almak, çok yüksek tutarlar hariç, her zaman internet kurundan daha pahalı olur. Şekerbank internet, mobil döviz kurlarının cazip olduğunu sandığım ING FX kurlarından daha cazip olduğunu bizzat eş zamanlı her ikisini de karşılaştırmak suretiyle gördüm.

Salı günü Burgan bir arkadaşa 1 Milyona kadar 14.40 1 Milyon üstü için 13.90 vermiş hala veriyor mu bilmem. Odea yerine 1 Milyon ve altı parası olanlar bu bankayı tercih edilebilir. Tabi benimkisi bekara karı boşamak cinsinden, tavsiye falan değil, Tl ile işim olmaz.

Sayfa 446/997 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •