Sayfa 448/1002 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548948 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,577 - 3,584 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Dolar/TL > 8.46

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    o zaman niye dellendi yılanoğlu mq? var mı bilen?
    Beklenti bitti gerçekle yüzleşmeye devam....

ABD para vermese şey şey etmeye devam edecek...ABD parayı da IMF üzerinden verir ki bizimkilerin işine gelmez....

Neyse hayırlısı diyelim....

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,438
    Sözde Ermeni soykırımını neden tanıyorsun? Diye soru sorulamamış... o konuya girmedik diyor
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

Demek ki neymiş,doları tutan şeyler swabla gelen dolarların artı bizim bankalardaki dolarlarımızın tekraren bize satılması.E merkez eksi rezervde ,turizmden dolar gelmiyor,cari açık devam ediyor,gavurlar hala borsadan çıkıp dolarlarını alıp gidiyor.Valla 1994 de durum bundan çok iyiyken doların on dakkada bir artttığı günler olmuştu.Şu anki durum ilginç,sanal bir sistem devam edip gidiyor,du bakali ne olcak.Bu arada iran tümeninin dolara karşı grafiğine bir bakın,ne de olsa komşumuz bir ülke

5.  Alıntı Originally Posted by goksen Yazıyı Oku
    Sözde Ermeni soykırımını neden tanıyorsun? Diye soru sorulamamış... o konuya girmedik diyor
    Tam anlamayanlar var ! ''HAMDOLSUN ,o konu gündeme gelmedi '' olarak duydu kulaklarım. Gerçekten HAMDOLSUN

6.  Alıntı Originally Posted by goksen Yazıyı Oku
    derdi olan biz ama konu gündeme gelmemişmiş, yahu sen bunu gündeme getireceksin..

Sağlık Bakani : İŞÇİ VE MEMURLARIN TAMAMI için yarın yeni bir gün başlıyor. SGK kayıtlı tüm çalışanlar… YARIN İLK İŞİMİZ aşı randevusu almak olsun!

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. En önemli konu Biden’in Türkiye’ye davet edilmiş olmasıdır.
    Yarınki manşetleri görür gibiyim.

Sayfa 448/1002 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548948 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •