Sayfa 45/997 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 353 - 360 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Bankaların bugün tcmb'nin geç likidite imkanından % 12.25 faiz ile kullandığı miktar 69 milyar tl
    Emin misiniz?, Dün 106 milyar TL olan GLP kullanımı bayrama rağmen bugün 69milyar TL ye nasıl düştü?. Tcmb bugün repo ihalesi de açmadı.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2.  Alıntı Originally Posted by mehtapkarayol Yazıyı Oku
    Ben Yğit Bulut'u ilk tanıdığımda da milliyetçi ve devletçiydi bugün de öyle.
    abla biz de severiz sen seviyorsan hem de keşanlı.doğan-ciner vb. bir arada götüren güzel insan. şimdi ağlayacağım daha fazla yazmayayım. olay budur abla.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

3. Evet kraşçıdan rica edelim devre yakan programdan baksın ikisinin oranına
    Buyrun bu da ikisinin oranı. Yani USDTRY/DXY

Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    abla dolar/dxy grafiğine baksak olmaz mı?
    ablacım siz isterseniz power bakabilir belki.

4. Yapma etme hocam. Adam Doğan'ların damadı idi elinin tersiyle bıraktı gitti.
    Kaç kişi yapar allasen.

Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    abla biz de severiz sen seviyorsan hem de keşanlı.doğan-ciner vb. bir arada götüren güzel insan. şimdi ağlayacağım daha fazla yazmayayım. olay budur abla.

5.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Doların mevcut durgunluğundan bizimkilere pay çıkarılmasını FED ve Trump'a yapılmış haksızlık olarak görüyorum.
    Ben tcmb'nin son 6 aydır uyguladığı sıkı para politikası olmaksızın, dolar endeksindeki düşüşe rağmen dolardaki bugünkü tablonun yakalanabileceğini düşünmüyorum. O nedenle Trump etkisi şu anki tabloda %20-30 u geçmez diye düşünüyorum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin

6.  Alıntı Originally Posted by mehtapkarayol Yazıyı Oku
    Evet kraşçıdan rica edelim devre yakan programdan baksın ikisinin oranına
    Buyrun bu da ikisinin oranı. Yani USDTRY/DXY

parite grafiğinei andırıyor. yataya sarmış çift dip var. patlamasın sonra ablacığım.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by mehtapkarayol Yazıyı Oku
    Yapma etme hocam. Adam Doğan'ların damadı idi elinin tersiyle bıraktı gitti.
    Kaç kişi yapar allasen.
    Boşandıktan sonra bıraktı. O nedenle elinin tersi durumu tam net değil.

8.  Alıntı Originally Posted by mehtapkarayol Yazıyı Oku
    Yapma etme hocam. Adam Doğan'ların damadı idi elinin tersiyle bıraktı gitti.
    Kaç kişi yapar allasen.
    tamam abla geri aldım sözümü. belki fazla çapkındır hanımın tepesi atmış olabülü.

Sayfa 45/997 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •