Sayfa 45/1005 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 353 - 360 arası.

Konu: Viop LVll

20 lira etmeyecek enerji şirketleri 200 lira olmuştu. bugün façalarını iyi çizdiler.

bence geleceği en iyi sektör olabilir ama piyasa acımaz. yarın halka arz modasını da böyle yaparlar.

tam olarak hakkını veremediğimiz bir banka- bay döner mevzuu vardı. neyse şimdi mesele o değil

2.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    Bugün 6 Aralık Dünya Özür Dileme Günü.

hanginiz palanene büyüksün özür dilerim demedi inat etti bakayım

ne çaktı be suyun altında dibe daldık nefes alamazsak boğacak bizi.

robotun al dediğinin 10 ~~ 12 kat fazlasını almışım,
    bende harç bitti yapı paydos, suyun üstüne çıkıp nefes alana kadar Hisse tarafında uzuncu oldum

viop pasta

İnfo saçma sapan baskılamış.. Maliyeti de iyi değil

Spotta da sattı zaten

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Dalgıç kıyafetin yanında mı, sıkı dur geliyor
    https://www.youtube.com/watch?v=3I1Ro8_SMh0

Ahh ,siz bu tik tok gençliği alkol mu aldın sen

8690.50
    Hayat hoş gerisi boş

4.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    20 lira etmeyecek enerji şirketleri 200 lira olmuştu. bugün façalarını iyi çizdiler.

bence geleceği en iyi sektör olabilir ama piyasa acımaz. yarın halka arz modasını da böyle yaparlar.

tam olarak hakkını veremediğimiz bir banka- bay döner mevzuu vardı. neyse şimdi mesele o değil
    Daha nasıl hak verilir ki ..10 lira makas tam terse döndü yanee 20
    Hayat hoş gerisi boş

5.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    eskiden olsa böyle bi eksi böyle bir hacim, tamam iş bitmiştir- borsanın ruhuna el fatiha derdik.. artık diyemiyoruz, malum yeni düzen var

perş-cuma üç tane yeni halka arz var, toplam 5 milyar TL taze para çıkışı, halka arza girmek için mal satması gerekenin son günü bugündü.. tabii çarşamba 3-gün kredi valörü yemek istemeyenler de olmuştur.. herkesin satmak istediği ortamda predator algo mal öyle satılmaz böyle satılırı oynadı, direkt içinden geçti.. dikkat çeken husus- bofa aralık ayının dördüncü seansında da günü alıcılar arasında kapadı.. satan sattı, yarın normale döner piyasa, yahut dönmesi umulur diyelim
    Benim grafik kosa vade için bozdu. Yarın bakacağım teyite..Tuzaktır umarım bugün ki...

Dediğin doğru..Halka arzlar ve kredili satışı bugün baskıladı..
    Muhteşem yöneticiler her hafta da 3 tane arz yaptığı için daha da sıkıntı oluyor..

Paranın zamana karşı maliyeti sadece bizi etkilemiyor. Bizde milyonluk mallar varsa, birilerinde milyarlık mallar var..Onlar derdine düşsün önce..

Haaaa tüm malı verdi onlar sanan varsa zaten buralar onlar için uygun olmayan mecra..

6.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Napalim abi paramız o kadar 2 lotla vob taban yapsa benim portföy yüzde 50 yapar. Napak sevinmeyek mi
    Bugün para kazandın inşallah

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bugün para kazandın inşallah
    Eccuk kazandım. Yarısını bear abi alır sabaha

8.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Zinedrimed en son 93 liradan yüklü Ülker aldım demişti , ondan sonra hisse 70 e kadar düştü , o esnada sağlık sorunları yaşamış olabilir...
    haziran ayında seçimden sonra ben cesaret edip 32-35 den alamazken iyi cesaret 70 den alınması...

Sayfa 45/1005 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •