Sayfa 451/938 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon
Arama sonucu : 7503 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Vapurda millet tektu konuşuyorsa kaçma vakti gelmiştir ......ama. Dikkat burayı bir sürü ky takip ediyor emin olmadığımız bilgileri paylaşmak tehlikeli olabilir bu saatten sonrası tektu tehlikeli bir durum haline geldi inşallah yeşil ygyo işine benzemez ben 200 milyon Euro gerçekçi bulmuyorum ya hayırlısı olsun bekleyip göreceğiz

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

2. Villaların rakamları açıklandığındada haberin inandırıcılığı yoktu 1 -1.5 milyon euro yüksekten uçmuşlardı şimdide anlamsız bir rakam 200 milyon bakalım şapkadan ne çıkacak kol saati daha yüksek duruyor))

3.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Onu hemen satmazlar sanırım
    Öncelikle üst hakkı kullanımını tekrar 49 yıllığına uzatarak daha değerli kılınnalı.
    Hatta belki arsasını satın almak için girişimlerde bulunurlar (yanlış hatırlamıyorsam devlet yaptığı düzenlemelerle üs hakkı kulanımlı arazilerin kullanıcılar tarafından satın alma olanağı oluşturan düzenlemeler yapmıştı)
    sayın ortak.Kaçırdıysam bana hatırlat lütfen.Bu adamlar daha devletin kendilerine sunmuş oldukları kira kullanım haklarını uzatmaya gitmediler ya da böyle bir açıklama yapamadılar diye biliyorum.Martı bu anlamda uzatmaya gitti ve kap ta açıklama yaptı.Bizim PATRONİÇE böyle bir açıklama yaptı mı.Kira sürelerini uzattık diye????Yok. EEE be PATRONİÇE neyi bekliyorsun

4.  Alıntı Originally Posted by koz73 Yazıyı Oku
    SAYIN JURNAL BUGÜN VAPURDA 2 KİŞİ KONUŞURKEN KULAK MİSAFİRİ OLDUM.NE KADAR DOĞRU BİLEMİYORUM.. ZATEN ..YTD ..DİYE YAZDIM.Kİ İNŞALLAH DOĞRUDUR....Bİ YANLİŞ YAPTIMSA KUSURA BAKMAYIN....

SM-G928C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ENTERASAN.TV DEKİ REKLAMA DÖNMÜŞ.BOYACI BERBER YATIRIM TAVSİYESİ VERİYOR.

5.  Alıntı Originally Posted by jurnal Yazıyı Oku
    sayın ortak.Kaçırdıysam bana hatırlat lütfen.Bu adamlar daha devletin kendilerine sunmuş oldukları kira kullanım haklarını uzatmaya gitmediler ya da böyle bir açıklama yapamadılar diye biliyorum.Martı bu anlamda uzatmaya gitti ve kap ta açıklama yaptı.Bizim PATRONİÇE böyle bir açıklama yaptı mı.Kira sürelerini uzattık diye????Yok. EEE be PATRONİÇE neyi bekliyorsun
    Sanırım önümüzdeki hafta sonuna kadar üs kullanım hakkı uzatma veya üs hakkı kullanımda olan araziyi satın alma için başvuru için tanınan süre tamamlanıyor.

Antalya Zigana hotel in üs hakkı kullanımı için veya arazi sini satın almak için başvuruda bulunacaklar mı bakalım.

6. 1.1 e götüründe millet satıp kurtulsun ne aç adamlarsınız

Alnus satıyor
    ALDIĞIN HİSSEYİ SATMADIĞIN SÜRECE NE KÂRDASIN NEDE ZARARDA AKILLI OL!!!!!
    SÖYLEDİĞİM VE PAYLAŞTIĞIM HİÇBİR KELİME VE RESİM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Alnus 460 bin
    meksa 122 bin
    teb 190 bin
    vs. Satış

deniz 417 bin
    tacir 105 bin alış vs.
    ALDIĞIN HİSSEYİ SATMADIĞIN SÜRECE NE KÂRDASIN NEDE ZARARDA AKILLI OL!!!!!
    SÖYLEDİĞİM VE PAYLAŞTIĞIM HİÇBİR KELİME VE RESİM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Sayfa 451/938 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •