Sayfa 451/1019 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: Viop XLV

1. Korkuyu al coşkuyu sat prensibiyle felsefesine hayran olmamanın mümkün olmadığı yıllardır (13 yıl) cahillerin bu bir ponzi dediği kripto ekosistemine yatırım yapmak için doğru bir zaman olabilir mi diye düşünüyorum... Aslında öyle olduğu çok belli orta uzun vadede neredeyse kimse bu sözleri ağzına dahi alamıyorsa daha da emin hissediyorum. 2 sene sonra bakalım fiyatlar nerelerde olacak bir söz vardı 2 sene önce fiyat para borsalarındaki borsacılar aralarında para biriktirsin para sayma makinesi üretsin kriptoculara satıp zengin olurlar diye 2025te tarih tekerrür edebilir.. Usüldendir yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    pozisyonu kapattım sistemsel stop oldum .. kısmet . sayımsal beklentim devam ediyor ..
    Bugünkü bağış sel abiden
    Sayımsal beklentin nedir biraz açarmısın

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

3. Bugün saat 16:30'da ABD'den TÜFE verisi gelecek.

Beklenti
    Çekirdek Yıllık %6,5
    Manşet Yıllık %8
    Altında gelirse ne olur üstünde gelirse ne olur herkes biliyor..

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bugünkü bağış sel abiden
    3-4 günlük küçük bir düzetme bekliyoırdum abi dün yazmıştım .. hala bekliyorum ...ama gelmiyor .. .

Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    fiyatsal geri alım minimum hedefe ulaştı (yeter şart) ama beklentim 4600@xu030 civarları (şart değil) .. .. zamansal kısmı benim için daha değerli .. oda 11-12 kasımı (yeter şart) işaret ediyor .. (ideali 15 kasım).. özetle buradan 11-15 kasıma kadar yeni tepe ihtimali bile var ..
    yatırım tavsiyesi değildir .. epik wave 5 of 3 rally is loading.. 08.08.2024

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    7,046
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bugünkü bağış sel abiden
    Ben bağış yapmadım .beni gaspediyor şu an .
    şaka bir yana tabiki gönül rızasıyla veriyorum
    tabiki hesabı aracı kuruma ve bankaya kendim açtım.
    tabiki emri ben verdim.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Eskiden burası okul gibiydi..Oyle sistemlerden bahsederlerdi ki; bakıp kalırdım.Sürekli soru sorardık.Şimdi 5 formasyon 3 çizgi ile teknik tamam..

bu kadar basit diyorsun yani
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    [/B]

Borsa basittir.Yatırım uzmanları,analistler zorlaştırdı.Hep alacaksın... o kadar.

Buffet "borsada yatırım basit bir oyundur" diyorsa öyledir. Gerisi hikayedir.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    7,046
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Eskiden burası okul gibiydi..Oyle sistemlerden bahsederlerdi ki; bakıp kalırdım.Sürekli soru sorardık.Şimdi 5 formasyon 3 çizgi ile teknik tamam..
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    [/B]

hayır ABKA nın yanlışı var geçen gün P formasyonu vardı siz çok önem affetmişdiniz.Hatta bi tane daha birşey vardı unuttum.
    onlarsız olmaz.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Sayfa 451/1019 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •