Sayfa 452/1002 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552952 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: Viop XLVIII

1. Haftaya MB toplantısı var. Faiz indirimi dillenmeye başladı. 100 hatta 200 puan konuşuluyor. Reyiz de indireceğiz demişti.
    Pozitif katalizör olabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by elenor Yazıyı Oku
    Sanırım paylaşım yapmadığımdan yeni üye olarak geçti. Yoksa çok eskilerindenim. Eskiden ramazanda nizamda buluşup iftarda pide yerdik. Kentuf vardı, Stokgeneration vardı. Bear bul ve daha bir çok iyi insan vardı. Tabi o zaman henüz viop yoktu.
    eski nick neydi ?
    nizama ben de gelmiştim bi kaç kere

3. Şuradaki hesaba göre dün 3milyar tl giriş olmuş Bes tarafından. Kalan tutar da bugün girmiştir.

https://twitter.com/cemoenal/status/...3yuo6wJ4YMki4Q

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Şuradaki hesaba göre dün 3milyar tl giriş olmuş Bes tarafından. Kalan tutar da bugün girmiştir.

https://twitter.com/cemoenal/status/...3yuo6wJ4YMki4Q
    abi virmanla almışlardır. kim nasıl nereden öğrenecek ki??? ne konuda şeffaflık var ki bu konuda şeffaflık olsun??????
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    oyuna girmek istemiyorum demek aslında...

akbankta 1 milyarlık alım açıklamış...

onlar laf olsun diye açıklamıyor...

gerçekten alıyorlar...

1 milyar 52 milyon lot hangisi önce olursa demek...

oda ivme getirir biraz borsaya...
    hayal dünyasında yaşamayın abi. neden tepeden hisse alsın koskoca gruplar??? tesadüfen mi bu hale gelmişler? el sopalı otorite var el mecbur açıklıyor millet birşeyler...kimse destek beklemesin bu geri alım furyasından sonu hüsran olur...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

6. Bofa gavati biyiklidir büyük ihtimal. Benim gördüğüm tedbirler ve olaylar el mi yaman bey mi yaman hareketi. Bu hükümeti finans anlamında sıkıştırmaya calisilmasi, hükümetin de buna karşılık hamlesi seklinde gibi gerçekleşiyor. Bir tarafta devletin tüm kaynakları seferber etmesi, "şirketleri geri alım şeklinde sehven zorlama", diğer tarafta yerleşik olan ve olmayan finans baronları.. bademler arkasında devletle beraber... kazanan hep baronlar olmuştur bakalım sonu ne olacak? Baronlar teknik yapar harmonisi vardır. Şimdiki grafiklere bakıyorum saçmasapan anomaliler. Bizsiz oyun olmaz diyorlar. Kabız oldu bütün piyasa borsa, döviz, faiz üçgeni. Normale dönmezse bir yere doğru fena ishal olacak. Belki seçim düzeltir.
    Kurtlar vadisi gibi geliyor ama inancım bu...
    Dva glaza nerede bu arada yazmıyor?
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    halkbank bugun bayagı bir geri alım yapmış...

ykredide 750.000.000 ayırmıs geri alım için...

emeklilik fonlarının 10 milyara kadar geri alım yapacak olması hareket getirir...

birde şu bofa gavatı taş koymasa herşey güzel olacak...
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    abi virmanla almışlardır. kim nasıl nereden öğrenecek ki??? ne konuda şeffaflık var ki bu konuda şeffaflık olsun??????
    Satışları alım gelen kurumlardan gönderip takasta gizlendiler gibi duruyor. Nereden virman gelecek ki.

8. https://www.youtube.com/watch?v=fhAYCdRHbfg
    Dolarda 19.05 talimatı; altında %3 makas şartı
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Sayfa 452/1002 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz